Българският нападател на Лече Валери Божинов донесе напрежение в лагера на тима си, след като се сби на тренировка със съотборник.
Божинов, който е под наем от Спортинг Лисабон, влязъл в конфликт с Мануел Джандонато във вчерашното следобедно занимание на тима, което е било само за играчите, които не играха в неделя срещу Парма. Тогава тимът на българина загуби с 1:2 от "дуковете" и продължава да трепери за мястото си в Серия А.
Божинов и Джандонато били в противникови отбори на тренировката и се скарали след едно съдийско решение. Италианецът нападнал Божинов с неприятни епитети, българинът пък не му останал длъжен и налетял на бой.
Наложило се двамата да бъдат разтървани от съотборници. Скандалът идва само 2 дни преди важния мач на Лече с лидера Ювентус. Лече е на 18-то в класирането, на точка от спасението 3 кръга преди края на сезона. /БГНЕС
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Специалист
Точно така трябва! Какво е това "под наем"-тегли им майните и да не ти пука!