Кранистка почина при трудова злополука
52-годишна кранистка почина тази сутрин при трудова злополука в „Алкомет” АД, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Инцидентът станал във валцовия цех на завода. Ж.В. паднала от крана си и починала на място. Височината била малко над 4 метра.
Сигналът е постъпил в 8,15 часа, казаха от полиицята. На място са изпратени криминалист и съдебен лекар. Пристигнали са и служители на Инспекцията по труда.
ШУМ.БГ
27151
147
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==

Коментари
Виолета Чакърова
Аз не разбирам защо, като всички сте толкова умни и имате невероятни идеи как трябва да се случват нещата правилно, не напуснете Алкомет и не сътворите свое собствено предприятие...Тогава го управлявайте по-най добрият начин който знаете! Работникът ВИНАГИ е недоволен! Винаги! Особено българският работник. Все нещо не му е ок.,все някой го експлоатира, все е недооценен, но самият работник не полага никакви усилия да стане по-качествен...Това комунистическо отношение и начин на работа умря вече - не разбрахте ли?! Май не и никога по-голямата част от масата, няма да го разбере.Особено хората в провинцията. Ужасно е да управляваш вечно мрънкащи, недоволни, неграмотни, но с големи претенции за интелект хора...
bohema
"Алкомет",.....голяма фирма ,бедно положение.
Анонимен
Г-н Хаджиев, нали Вие бяхте безработен? Защо не вземете да идете да поработите в Алкомет? И докато се чудите върху това предложение, вземете да почетете Кодекса на труда, за да Ви стане ясно, че работодателят НЯМА право да глобява. Хайде сега уважаемите Шум.бг да ме изтрият за трети път.
Направо се чудя, уважаеми г-н Хаджиев, как така сте безработен. Всъщност не се чудя. Вероятно не само тук пишете глупости, а сте куха лейка по принцип.
danaeka
Лека и пръст на Жужка.Защо се случва все на такива добри хора в България незнам.
от Един мрънкащ работник
комента:Виолета, я стига с глупости. Недоволни и мрънкащи били работниците, особено българските. Я ми кажи как се оцелява с 500-600 лв заплата при западноевропейски цени? Дайте на хората достойни заплати за да могат да ЖИВЕЯТ, а не да мислят с какво ще нахранят децата си утре. И тогава изисквайте и УПРАВЛЯВАЙТЕ...а да държиш работника полугладен няма да събуди желанието в него да става по-качествен.В развитите европейски страни работодателите мотивират квалифицирания труд със заплащане. В повечето български фирми трябва да си мотивиран и БЛАГОДАРЕН от факта, че все още не си заменен от някой чийто праг на търпение е по-висок от твоя.
При една толкова антисоциална мотивация искрено пожелавам на работодателите а също и на теб, да намерите немрънкащи работници които ще са доволни от мъдрото и справедливо управление което наблюдаваме в момента в България.
Виолета Чакърова
Най-накрая един нормален и смислен отговор! :) Мрънкащ работник, зная, че трудно се живее с 600 лв. заплата. Но в Шумен все пак не е като в София ( цени и стандарт на живот), а и в София хората живеят с такива заплати...и то тези,които спасяват животите ни! Лекарите. Защо винаги всички работници си мислят, че на работодателите им супер лесно и лежерно?
az
кои е виновен незнаете ли жената че е закасняла пак тя че е паднала винаги заводите са европеиски а умират хора моята професия е такава че ходя в наи голямата мизерия а никои не е умрял
* Коментар транслитериран от системата
0 0007
до Виолета Чакърова!
Г-жо, поизчетох ви коментарите и стигнах до 3 извода:Вие може би никога не сте прекрачвали портала на "Алкомет", говорите пълни глупости за заплатите на лекарите в София, че били 600 лв, и въобще много работи не са ви ясни.Съпругът ми беше 30 години работник в тая фирма и ми е пределно ясно как стоят нещата, така че се скрийте някъде и не пишете глупости в услуга на някого, било то на добра воля или срещу заплащане!
Виолета Чакърова
Благодаря Ви 007, че сте толкова мила и сте изчела всичките ми коментари :) Трогната съм!
Да, никога не съм прекрачвала прага на Алкомет.
Не, никой не ми плаща :) и не се изказвам в услуга на никого.Изказвам се, като обикновен гражданин.Имам ли право?:) Ако да, мерси за разрешението :)
Твърдението ми за лекарите в България е подплатено с известна доза знания по тази тема ;).И след като съпругът Ви е работил там 30 години и не се махал, значи или е бил мазохист, или му е било поносимо.Не мислите ли?! Май не...:)Попитах по-горе и пак Ви питам Вас - защо мрънкате само когато нещо се случи??? И то анонимно? Нямате ли достойнство?
P.S. Не пращайте хората да се крият някъде, след като самата Вие сте се скрила зад 007 :))))))))))))) Аз за разлика от Вас, мила, мога да си сложа и телефона тук и да си стоя зад думите, който съм написала...