Шофьорки смачкаха ламарини на кръстовище в Шумен
Фолксваген и Пежо катастрофираха на кръстовището между „Владайско въстание“ и „Преслав“ в 17,50 часа днес. На място пристигнаха аварийни спасители от Гражданска защита и екип на Спешна помощ, но се оказа, че двете шофьорки са се разминали само с уплаха.
Виновна за инцидента е жената зад волана на Фолксвагена Бора, който се движил по ул. „Преслав“ в посока запад. Шофьорката искала да пресече „Владайско въстание“ и да продължи към бившия РУМ, но не видяла, че по улицата с предимство минава Пежо 205 с варненска регистрация.
След инцидента двете жени бяха тествани за алкохол, но дрегерът не отчете нищо.
ШУМ.БГ
11013
48
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
bobolina
защо слагате всички жени под един знаменател.аз сам шофуорка от 15 год,досега нямам катастрофа или нарушение.живея в германия прибирам се редовно с кола сама до шумен през румания,и мога да кая че сам много по добра шофуорка от много маже които тук толкова се ижварлят.а познавам и други жени като мен които са добри шофуори
* Коментар транслитериран от системата
0 1до Nnnnnn
Цитирам те:ква,данеси,лажкиня,акал...Е,как да не си елементарен,глупав и неграмотен!А за катастрофите си виновен и ти,щом не изчакваш КАТ,за да документирате и решите проблема
Anonimen
жена шофиор и негур скиор няма ;х
а за това че мажете правят повече птп-та еми много ясно като повече шофиори са маже как няма да има повече птп-та на муже ... ?!
* Коментар транслитериран от системата
1 0