Жена загина на ж.п линията край тракийския квартал в града. Според очевидци, тя е стояла на линията на пътническия влак, който е пътувал рано тази сутрин от Шумен за Варна. Жената е на видима възраст около 60 години, уточниха от Транспортна полиция, но не е имала документ за самоличност. Откарана е за аутопсия. Установяват се причините за инцидента и самоличността на загиналата. Образувано е досъдебно производство. "В момента събираме информация и не може да потвърдим възрастта на жертвата, тъй като е била без документи за самоличност", казаха за ШУМ.БГ от Транспортна полиция - Варна.
От Областна дирекция на МВР в Шумен съобщиха по-късно, че сигналът е получен в полицията в 7.37 ч. от център 112, според който на ж.п. линията до градски стадион “Панайот Волов” в града от влак е ударена жена, която е починала на място.Огледът е извършен от служители на Районно управление “Транспортна полиция” – Варна, експерт-криминалист от ОДМВР Шумен и съдебен лекар. По случая е образувано досъдебно производство. До момента не е установена самоличността на жената – предполага се, че е около 50-годишна, казаха от шуменската полиция. По случая работят служители на Районно управление “Транспортна полиция” – Варна.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
давайте
давайте гербаджии така по лесно ще останете дами на тази българска земя ,сами да си живеете и без това вие такава политика си правите ,е ония преди вас язапочнаха ,ама тези данъци ,картели за цени на горива ,глоби ,такси и безброй актове и административни мерки за вдигане цените на яйцата ,сирената ,месата са само ваши,заради вашата безпардонност се самоубиват хора та всеки ден ,засрамете си вие там по горе дето защитавате управляващите.
gerb
виновни сте вие шуменци че избирате костов.винаги шумен ще е такав докато костов е на власт
* Коментар транслитериран от системата
11 141234
до герб- какво ти е виновен костов за инцидента- тъпанар гербаджия нещастен!винаги да политизираш и да плюеш злъч!заради такива като тебе сме на тоя хал!
без морал
не съм костовиска ,не ни препращате там при костов ,цялата кражба на пари от пенсии, заплати ,нови държавни регулации на ток ,вода ,яйца ,месо ,мляко и такаси ,данъци са от "/големия" американски възпитани /изпратен да учи там от фондация "Людмила Живкова" ,който мрази нас българите живели в българия ,затова скри парите за б.б и себе си С.Д ЯНКОВ ,НЕ МИ СЕ ПРАВЕТЕ НА УТРЕПАНИ ,САМОУБИЙСТВАТА СА САМО ОТ ВАШИТЕ ВРЕДНИ ПОЛИТИКИ ОТ ПОСЛЕДНИТЕ ТРИ ГОДИНИ.
Анонимен
като изправени шоколади били ами стълбовете като изправен х.. ли ги виждаш кумуняга мръсна!! боико ще ви затвори всичките крадливи комунисти!!!
* Коментар транслитериран от системата
10 7Вернер Дьорнбрак
Лека й пръст на жената!
Човек, реши ли се на самоубийство(ако е такъв случая), нищо не е в състояние да го спре, никакви огради и заграждения.
Не мога обаче да разбера що за хора живят по нашите ширини, дето една такава човешка трагедия, без да имат и най-малката представа за причините, веднага започват да политизират! Вие не сте хора, бе! А после искате държавата да е нормална! Е, как да стане?!
испанска муха
Герб са виновни разбира се нали те са власт.А тяхната политика води до тежки социални инциденти като този.А между другото какво стана с оня дядка дето изби рода си и запали къщата хванаха ли го.Няма и да го хванат.Нито пък този които обра 1,5 милиона лева.
85
Предлагам на всеки който открадне да му се реже ръката.Но това никога няма да се приеме защото всички новоизлюпили се гербаджийчета(до вчерашни комунисти)ще останат не само без ръце ами и без крака.
до 85
Колега не ги ли виждаш че и без господ да ги наказва те по един или друг начин са недъгаве,кой куца кой не довижда, кой заеква, на друг децата му недъгави така че онзи (началника) от горе вижда и си знае работата.ВЕЧНИ ХОРА НА ТОЗИ СВЯТ НЯМА,не го забравяйте гербери.