Перверзник нападна две жени на стъпалата към Паметника
23-годишен шуменец нападна и извърши блудствени действия с жена на стъпалата към Комплекс „Създатели на българската държава“, съобщиха от пресцентъра на областната дирекция на полицията.
Вчера в 5,10 часа сутринта 44-годишна жена, нейна приятелка и кучето й тръгнали да качват стъпалата към Паметника. Пресекли улица „Порек“ и в този момент пред тях изскочил млад мъж със свалени долни гащи. Той тръгнал към тях, като отправил цинични закани. Едната жена го ударила и побягнала. Той обаче хванал 44-годишната и започнал да се търка в нея. Тя се развикала, кучето ухапало нападателя по крака и той се принудил да пусне жертвата си.
Жената веднага отишла в полицията и дала много подробно описание. Оказало се, че перверзникът е Станислав П., на 23 години, от Шумен. Мъжът бил задържан в 10,00 часа на работното му място. В полицейското управление направил признания, обяснил, че вечерта бил на дискотека, след което се събудил на пейка на стъпалата към Паметника. Не дал смислено обяснение защо нападнал жените.
Станислав от снощи е със 72-часова прокурорска мярка за неотклонение. Образувано е досъдебно производство по чл 150 от НК за блудство, казаха от полицията.
Той е с чисто криминално досие. По информация на ШУМ.БГ работи в автомивка.
ШУМ.БГ
15644
53
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
до ха
МНООООООООГО СИ ТЪП!ДАНО НА ТЕБ СЕ СЛУЧИ НЕЩО ПОДОБНО!!!
ха-ха
дано този го изненадат отзад!ха-ха
joro
Той да е благодарен ,че кучето маи е било нахранено иначе неговият кренвирш щеше да отиде
lora
малка поправка жената не е избягала а съборена
и не е могла да стане но нахалника си е получил заслуженото
Бат Ванко
В 5 часа сутринта човек хуква по баирите само ако не е достатъчно изморен или пък не е достатъчно натъркан.Разбрахме,че името на този дето не ги натърква добре е Станислав.Ако може да напишете и имената на недостатъчно изморените момичета на средна възраст.Ако може някой с нещо да помогне,защото приятел в нужда се познава!
задоволена
До Бат Ванко : Мога само да ти кажа,че съм 20 годишна, презадоволена от приятеля си и това, че ходя да спортувам всеки ден далеч не означава, че си търся някой да се отърка в мен. Спортът за мен е начин на живот и съм в правото си да спортувам всеки ден ако искам и в 4 часа сутринта ,необезполоявана от перверзници и други побъркани.
А такива като Станислав ще си намерят майстора, особено в нашия мил град ,където си се знаем на изуст всички. Знаели човек, може пък в някоя тъмна уличка на него да му се случи случка. :)
Бат Ванко
Благодаря за отговора Задоволено момиче!Така е - за вас 20 годишните задоволяването е спорт,а за нас 40 и т.н.годишните задоволяването е изкуство.Вие търсите спортиста,а момичетата на средна възраст търсят твореца.Проблема е в това ,че момичетата са срещнали 23 годишен спортист ,а ако бяха срещнали 40 годишен майстор на четката нещата нямаше да завършат в полицията ,а на много по приятно място!
ХГ
Абе, Бат Ванко, казваш, че си на 40 години, а писането и мисленето ти като на 16... Дано и тебе те хване някой майстор на четката като се прибираш вечер! Пуши цигарки, пуцай ракийка, удряй по някой шамар на жената и не давай акъл на хората, които искат просто да спортуват... По твоите думи, който иска да спортува докато не е топло е незадоволен или не работи достатъчно?! Баси извода!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата