Социологическо проучване мотивира номинацията на Даниела Русева за кандидат за кмет от НДСВ
На официална пресконференция днес НДСВ в Шумен обяви решението на общото събрание на партията за издигането на Даниела Русева за кмет. Според областното ръководство социологическото проучване на „Алфа Рисърч”, проведено в началото на месеца, е обосновало повторното издигане на сегашния председател на общинския съвет за кмет на Община Шумен. Освен номинацията на Русева, в НДСВ са обсъждали и имената на заместник-областния управител Драгомир Драгнев и директора на МБАЛ д-р Недко Тодоров. Резултатите от социологическото проучване показват 22% одобрение към личността на Даниела Русева и 7% за НДСВ. Така кандидатът на втората политическа сила от 2003 год. тръгва в предизборната битка изпреварвана към този момент от кандидата на ГЕРБ и сегашен кмет Веселин Златев, който събира 32% одобрение, и е с равен резултат на кандидата на БСП и сегашен областен управител Красимир Костов - също с 22%. Даниела Русева обеща интересна и атрактивна кампания, като подчерта, че основен акцент в управленската й програма ще бъде създаването на необходимия капацитет за работа по проекти към европейските фондове.
ШУМ.БГ
2861
69
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
;)
Сещате ли се за тези кредити? 10 % лихва за хората и без лихва за инвалиди :0 Пък ако не наемат двама работника, от 0 отива на 18 %! Голямо прекарване, няма що, не го съдете човека!
осведомен
Даниела Русева е верният избор за Шумен.С нейното желание и хъс за решаване на проблемите, положителните нещa в този град ще започнат да се случват по-често.
;)
Добре де, хора - защо не посочите поне едно нейно предложение, идея, мисъл? С тези общи приказки всеки може. Кои проблеми как ще ги реши? Какво е направила досега? Кои са тези положителни неща и по какъв начин ще се случат? Само с желание не става, а от досегашните й действия и такова не личи, или греша? Опровергайте ме, ако можете!
abv
Хвани Д. Русева, че удари Кр. Костов. Трябва им един трети глупак, че да бъде завършена картинката. Например, Г. Терзийски. Най-смешното е, че се вземат на сериозно и смятат, че някой им обръща внимание.
По добре да гласувам за марсианец, отколкото за един от тримата .....
razumen
Nqma ni6to lo6o 4ovek da probva realizacii ....daje i kato kmet.G-ga Ruseva ima logi4eska i posledovatelna misul,koqto moje da bude samo ot polza za grada ni. Rabotata i kato predsedatel na Ob6tinski suvet q pravi "vutre v ne6tata".Tq e 6iroko skroen 4ovek s poznaniq v razli4ni odlasti na naukata i iskustvoto. 6to se otnasq do Dragomir-dobur, umen muj, koito pe4eli s mul4anie.Toleranten bes ambicii za vlast i slava.
Шуши
Извинете, но какви са ви оплакванията от Христина Станкова-пресаташето на Кр. Костов?
Darina
Уважаеми съграждани,
Да се коментира партията със затихващи функции НДСВ е под нивото на който и да е нормален човек. Да се участва в тази партия е въпрос на клиничен статус от прерогатива на психиатрите. Да пуснеш кандидат като Д. Русева е деяние от висш морално-етичен порядък - та тя вече е губила такъв избор.
Айде да не се будалкаме а...
Umna no krasiva
312, tova s deteto na Daniela Ruseva be6e udar pod krasta i vapros na lipsa na vazpitanie. Nikoi ne te pita teb dali si daljish slujbichkata na sex ili intimno priatelstvo s kmeta.
пффф
За Русева съм чувал единствено неща от сорта на - "дигнала банкет еди-къде-си и после се разправяла за сметките" и "яли, пили - нали общината плаща". Какъв е тоя верен избор, какъв е тоя хъс, глупости на търкалета.Кажете едно нещо, което да е свършила за града?А тя е председател все пак, не е кой да е