Председателят на Общинския съвет във Върбица Кадир Хасан е осъден на „пробация” за срок от 6 месеца за това, че шофира автомобила си пиян.
На 30-ти септември Хасан бе спипан с 1,8 промила алкохол зад волана на Аудито си. Полицаи го спряха в 00,50 часа на ул. “Александър Стамболийски” в града. След това председателят на Съвета бе задържан за 24 часа в преславския полицейски арест.
Делото бе гледано от Районния съд във Велики Преслав на 23-ти октомври, но до днес оттам пазиха наказанието в тайна. Според поместеното на сайта на съда решение, Кадир Хасан е признал вината си и сключил споразумение с прокуратурата.
Общинарят ще се среща с пробационен служител в продължение на половин година и през това време няма право да сменя и настоящия си адрес. Друга пробационна мярка е „поправителен труд”, чрез удръжки върху трудовото му възнаграждение в размер на 15 на сто в полза на държавата, пак с продължителност 6 месеца. Времето, през което ще изтърпява тази мярка, няма да се зачита за трудов стаж. Отделно Кадир Хасан ще бъде без книжка за 1 година и 4 месеца.
Кадир Хасан отказа да коментиpа и затвоpи мобилния си телефон.
ШУМ.БГ
Коментари
о не
това което знам за нея е, че не може да си вземе изпитите и мъжа и води майстори от Маломир да правят ремонт на апартаментите на преподавателите от ШУ, за да и пишат различна оценка от слаб 2, а на нея мердин байрям и правел ремонтите до като мъжа и дремел
маломир
то в село се приказва. крайно време е тази пъплива да си подаде оставката и се махне..............
а за мъжа и наистина дреме....
лили
А коя е русата изгора на кмета. За черната разбрахме . Брех да му се не види.Голям любовник бил този Мердин бе
mimi
гулфер каде си момчето ще ти замине ...
* Коментар транслитериран от системата
1 5убщинар
Няма страшно те са семейни приятели и кмета действату едната ту другата, а тази от Маломир си е тъпа т-ка
родител
коя е новата директорка на цдг върбица.
fjhkjf
Мердин Байрям – кмет на Върбица, е подал встъпителна декларация през 2011 г. и ежегодна през 2012 г. Не е декларирал данни за съпругата си, която имала дялове в „СИНЕМ“ ЕООД, с.Бяла река, община Върбица.
Върбичанин
Кмета няма образовани кадри и за директор на цдг върбица ще назначи някоя която е негова пионка, проста, неграмотна -той унищожава образованието
Друг върбичанин
Нали има в детската една с купена диплома от дпс - на шериф сестрата - гюнел, няколко дена се раздавала като директор. Стара мома, не може и мъж да си намери, мехмедов и отне любовника, като уреди дъщеря си с мъж, говори се, че е много проста...