33-годишен шуменец бе задържан, след като удари полицай и се опита да избяга. Зад решетките са и двама негови приятели, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
Снощи към 23,30 часа в Районното получили сигнал от бензиностанция в кв. "Тракия", че водач на Ауди заредил пропан-бутан за 9 лева и избягал без да плати. По описанието и номера полицаите намерили колата паркирана на ул. ”Кольо Фичето”. На пейка зад блока имало четирима мъже, които пиели алкохол. Единият бил собственикът на колата. Докато изясняват ситуацията единият от компанията - Н.Н. /на 33 г./, се нахвърлил на полицаите и нанесъл удар на единия. След това хукнал да бяга, но бил настигнат и задържан.
След малко обаче в полицията пристигнали други двама от пиянската компания - 29-годишния М.М. и 23-годишния П.М. Те настояли веднага да освободят приятеля им, като дори заплашили дежурните с убийство. Мъжете също били задържани. П.М заради заканите, а М.М. за това, че шофирал Аудито пиян.
ШУМ.БГ
Коментари
1
Тези са сигурно от К.Фичето №9 вх.1
Живеят в друг свят, с чуство за безнаказаност.
ИВАНЧО
нямая старата милиция и на писанца ще станат зя нула време само и правия път ще вървят с песен на уста
p
гангста шит
* Коментар транслитериран от системата
4 7zarko
Ей това са тъпи парчета, класически малоумници, които под път и над път в Шумен.
Анонимен
За тракийския квартал е нещо нормално пияни олигофренчета да карат с мръсна газ по стръмната отсечка на К. Фичето и по Деде агач. Шума от издуханите им ауспуси се чува сигурно чак на руския, но полицаите не реагират.
Fanetti Mazakura
Обаче, тези двамата дето отишли в полицията и настояли! да го пуснат чупят глупомера. Бахти оптимистите!
germania
с 100 процета са балгари,щом не се споменават точните имена.бг келеши...
* Коментар транслитериран от системата
18 10Байко
Какво ли би се случило в Русия при подобна ситуация а ? Нямаше да има само задържане !
..
полицията е много хуманна.А цигари пушиха ли?