Неуредени междуличностни отношения са станали причината да бъдат потрошени седем стъкла на лек автомобил “Рено Лагуна”. Те били счупени с твърд предмет през нощта около 1 часа на 8 февруари в Нови пазар.

Извършителите са 36-годишният Б.Х. и 32-годишният М.Р., съсед на собственика на автомобила, съобщиха от Областна дирекция на МВР в Шумен.

Мъжете счупил последователно предното и задно обзорно стъкло, задното панорамно стъкло, три стъкла от дясната страна на автомобила и две от лявата. Следи от твърд предмет имало и по покрива и по предния капак на колата, която 27-годишният собственик е бил паркирал пред дома си.

Полицията разкрила извършителите, нанесли имуществени вреди на реното,  в хода на образуваното досъдебно производство. Двамата са разпитани, като причина за деянието посочили неуредени междуличностни взаимоотношения, уточняват от полицията.

ШУМ.БГ