Гигантът Сони заведе дело за 233 хиляди долара срещу шведски фен на музиката, спомогнал за "изтичането" на новия албум на Бионсе.
Според "Торънтфрийк", на 8 юли 2011 г. 47-годишен мъж от Гьотеборг споделил копие на най-новия студиен албум на звездата 12 дни преди официалната му премиера. Макар че самоличността му към момента е неизвестна, вероятно става въпрос за човек с участие в музикалната индустрия.
По-рано през годината двама хакери, обвинени в кражба на музика от компанията, включително на непознати досега парчета на Майкъл Джексън, получиха шестмесечни присъди и 100 часа общественополезен труд.
27-годишният Джеймс Маркс от Нортентс и 26-годишният Джеймс Маккормик от Блекпул изтеглили 7000 файла, в това число песни на Бионсе и Елвис Пресли. /БГНЕС
Коментари
Добави коментар