Преглед на печата - "Местен 24 часа"
"Улици без имена тормозят фирми", информира от 1 стр. "Местен 24 часа", който днес излиза в 16 страници. Собствениците на фирми в източната част на Шумен и в местността "Топхането" не могат да получават кореспонденцията си и да прекарат телефонни постове заради липсата на адреси. Именуването на улици е задължение на Общинския съвет, но никой не е подал молба, обявява пък председателят на комисията по култура Рада Спасова пред вестника.
Как смятат да решат проблема с паркирането в Шумен кандидат-кметовете Веселин Златев, Галин Терзийски, Красимир Костов и Юрий Проданов - на 4 и 5 стр. Читателите ще научат кой от претендентите за поста обещава да махне такса паркиране, кой ще закрие дружеството "Паркинги и гаражи", кой ще осигури още места за спиране и кой ще търси съдействието на бизнеса за решаване на проблема.
Безплатен ток за 150 лв. ще получи клиентът на Е.он, който се окаже под номер 1 000 000 при обаждането си на телефон 0700 161 16, съобщава още изданието.
Козирка на вход на блок в кв. "Тракия" се е пропукала, пише "Местен 24 часа". Може ли общината да помогне, или собствениците трябва сами да се справят с повредата - на 12 стр.
Кой е най-големият проблем в Шумен, с който все още не може да се справи общинският инспекторат? Отговорът в интервюто с директора му Свилена Иванова на 13 стр.
На 15 стр. вестникът публикува анализ на група учители от ГПЧЕ "Н. Й. Вапцаров" в Шумен под заглавието "Двете истини за професията учител".
Вестникът пише как водещият на "Вкусно" Ути Бъчваров се издъни в първия ден на лова за диви прасета и защо шуменската журналистка Биляна Веселинова ще се срещне днес с американския посланик Джон Байърли.
273
0
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Добави коментар