28-годишна жена е приета в изключително тежко състояние в болницата в Ямбол.
По непотвърдена информация, тя е направила опит за самоубийство заради натрупани дългове. Инцидентът е станал снощи в квартал "Христо Ботев". Жената е скочила от шестия етаж на жилищен блок и е паднала върху дърво, което е омекотило удара. Според медиците това е спасило живата й.
На мястото на инцидента веднага са изпратени екипи на полицията и на "Спешна помощ". От удара жената е с множество комбинирани наранявания - счупени прешлени и ребра, травма на белия дроб. Пострадалата е в реанимация, но в съзнание, съобщи д-р Панайот Диманов, директор на Ямболската многопрофилна болница "Св. Пантелеймон". Жената и съпругът й са военнослужещи в поделението в село Кабиле. В момента близки и колеги на пострадалата организират транспортирането й във Военномедицинска академия. Информацията е на БНР. /БГНЕС
Коментари
Родолюбец
Сигурно не веднъж сме чували крилата фраза "Човешкият живот е безценен", но лично аз не мога да се съглася! Човешкият живот има цена и тя е ниска! Всяка подобна на тази новина го доказва.
Лично мен това ме плаши.