Срещи с хората по централната улица започнаха днес кандидатите за народни представители от ПП ГЕРБ. Водачът на листата Любомир Христов и проф. Добрин Добрев разговаряха с шуменци. С тях бяха общински съветници, членове на партията и доброволци.
На площад „Освобождение“ в изградения мобилен предизборен щаб на партията момичета и момчета раздаваха на шуменци предизборни материали за отчета от свършеното през мандата на правителството и акценти от политическата програма на партията.
„Радостното е, че в предизборната кампания на ПП ГЕРБ се включиха над 100 доброволеца в Шумен – млади и интелигентни хора с прекрасни идеи и много позитивизъм“, каза проф. Добрев. Той добави, че на фона на ожесточената кампания, която се води не с борба на идеи и програми, а с удари под кръста, този позитивизъм е надежда към по-добро.
В мобилния предизборен щаб е подредена изложба на 100 от най-значимите обекти, изградени по време на правителството на ГЕРБ в различните области на страната. Изложбата ще бъде отворена за посетители до 20 часа тази вечер и утре от 9.00 ч. до 18.00 ч., а в предизборния щаб през това време шуменци ще могат да се срещат с кандидатите за народни представители от шуменската листа на ПП ГЕРБ.
Според Любомир Христов представената изложба от ПП ГЕРБ за най-значимите обекти, изградени по време на правителството през изминалия мандат е пример как с упоритост и последователност и с много труд се обновяват градове, улици, пътища, паркове, детски площадки, велоалеи и др. „Това е показателно как за по-малко от един мандат в най-трудното кризисно време могат да се постигнат успехи, които заслужават уважение“, каза Христов и коментира постигнатото в Шуменско – рехабилитация и реконструкция на пътя Шумен-Силистра, цялостния ремонт на Ришкия проход, обновяване на централния площад в Смядово, нови детски площадки и спортни игрища, обновената градска градина в града и пешеходната зона на ул. „Христо Ботев“.
На 1 май на площад „Освобождение“ от 19 часа ПП ГЕРБ кани всички шуменци на своя предизборен концерт, в който ще се включат актьорите Димитър Рачков, Васил Василев - Зуека, Любо Нейков и др., ансамбъл „Българе", трио „Уникалните гласове”, певците Мария Илиева, Любо Киров, Ангел и Моисей и др.
Пресцентър ПП ГЕРБ
Коментари
България
На 12 май ще видите какво става. БСП и ДПС ще бъдат размазани!
qwerty
Единствено ГЕРБ може да ме накара да гласувам дори и за БСП. Всичко е по добро от червените мутри ГРОБ абсолютно всичко,дори и магаре да сложат пак ще е по добро,пък вие продалжаваите да ми показвате "пасквилите" на Мира - Е ПОВЕРВАХМЕ Й! БАСИ НЕЩАСТНИЦИТЕ ДЕТО СТЕ ТИЯ ГЕРБАВИТЕ!
не си сам - сергей слуша
До 22.53 Пич отивай на слушалките- ще ходя по голяма нужда-сергей да ме чуе.
Стара песен на нов глас
Комунистите Родината разграждат.
Комсомолците след тях крадат.
Пионери, пионери и за вас ще има
и за вас...
Гатьо Танков
Каква е разликата между комунистите и най-низшият животински вид?
________________________________
Отговор:
Само една буква.
ЧервеН / ЧервеЙ
оааоаоаоаоао
БСП е една отминала безвъзвратно епоха. Един загубен живот, едно загубено поколение. Едно безсмислено живяно време.
Герб са едни крадци, простаци, подслушвачи, неграмотници, некомпетентници.
И БСП и ГЕРБ са боклу.и... Няма да спечелят нищо. Ще останат на доизживяване и на доизмиране на електората им. Истината е в други партии. В други формации. Които обаче още не са доузрели за поява на политическата сцена. Истината е, че ще има алтернатива , но поне след 10 години. Като дойдат честни и смели хора. Които не са зависими от нищо и никого. Които нямат дядовци активни борци и партизани. Които нямат фирми и обществени проекти от ГЕРБ
???
А кой е Иван Петков от листата на ГЕРБ?
Георги Иванов
БСП са партия, която няма капацитет, изхабени са отвсякъде. Царе са на подслушванията и рекетите. Само лъжат и дават празни надежди, без покритие и логика.
България
Комунизма е олицетворение на простотия, бедност, подслушване по тоалетните, подслушване по казаните за боклук, нищета и алчност!