Санкции за плажуващите без бански или по монокини искат протестантски, католически и православни свещеници в Бургас, предаде кореспондентът на БГНЕС от морския град.
В писмо до общината свещениците изразяват тревога от липсата на правила относно поведението на плажа. Свещениците предлагат това да се коригира с промяна в Наредбата за опазване на обществения ред на територията на община Бургас.
"Излагането на полуголи и голи тела на открития публичен плаж, а не в специално обособени за това места (като Адамов и Евин плаж), несъмнено нарушава спокойствието и моралните норми на облечените почиващи и е крайно смущаващо и невъзпитателно за подрастващите", пишат свещениците. Искането им е община Бургас да излезе с решение по въпроса още през този летен сезон. /БГНЕС
Коментари
Хахаха
Тия са от Атака.
един от народа
браво! ето така трябва да се иска и промяна на наредба 1 в шумен. в бургас не искат да търпят безчинствата на "разкрепостените" голишари. тук в шумен не искаме да търпим гюрултията на разюзданите чалгари! шефа на общинския съвет дали чете тази статия?!