Търг за отдаване под наем на 1100 кв. метра от бившия паркинг за автобуси на асфалтовата площадка на обръщача на парк "Кьошковете" е обявила община Шумен.
Теренът ще бъде отдаден за сезонен платен паркинг през месеците от март до октомври на годината. Началната тръжна цена за 8-месечния наем, платима на 8 равни части, е 5016 лв, като размерът на депозита е 501,60 лв. Цените са без включен ДДС. Договорът за наем със спечелилия търга за обекта се сключва за срок от 10 години. Заявленията за участие в търга, заедно с всички изискуеми според тръжната документация документи, се представят в запечатан непрозрачен плик в деловодството на общината до 16,00 ч. на 6 юни 2013 г. Търгът да се проведе на следващия ден, от 10,00 ч., в стая 255-А на Община Шумен.
Това ще бъде втори търг за същия паркинг. Първият бе през март, но на него не се яви купувач. Месечният наем бе пак 627 лв.
ШУМ.БГ
Коментари
/ш/
5лв на час за паркиране - 30лв на денонощие ми се струва добра цена + 10лв за билет посещение на парка ще е добре за общината.
кюмюр
1000лв - до 5000лв глоба за шуменци използващи въглища за отопление през зимата е супер идея. А за второ нарушение от 5000лв до 30000лв ще е супер. Глобите да бъдат налагани от РДНСК Шумен които са най-големите специалисти по глобите. Имат си служебен адвокат и служебни коли и много обичат да глобяват защото друго не умеят да правят. Празния общински чувал ще се напълни за нула време,
ХРИСТО
пълни отрепки,след време и по заслоните ще решат да бъде платена зона
Жаден
Кмете, ЩЕПМ, пусни!
Анонимен
Нормално е да сложат такса щом като много тирове ползваха мястото за безплатен паркинг.
69
ЯВНО Е ВРЕМЕ ДА ПОЧНЕМ ДА ГИ ПАЛИМ,АКО НЕ ПУСНАТ ВОДАТА НА БОРОВЕЦ,ТОВА НЕ ИМ Е БАЩИНИЯ,ДА НЕ СЕ ПРАВЯТ НА УМРЕЛИ ЛИСИЦИ,ВРЕМЕТО ИМ ИЗТИЧА.
000
Необходимо е да плащаме и такса за преминаване край ОБЩИНАТА.
кмета
време е и незаконните гаражи да плащат такса
rossi
кога ще започнете да вземате наем от бившия обращач пред бул.Мадара 2 щото там има самонанесли се.