Саудитски принц похарчил в края на май 15 милиона евро в Дисниленд в Париж по време на тридневен престой, за който резервирал атракции и спектакли за себе си и шестдесетината си гости.
Принц Фахд ал-Сауд прекарал в парка дните от 22 до 24 май, съобщиха запознати източници. "Събитието било с частен характер", организирано от службата на Евро Дисни за специални резервации, съобщи компанията. По време на престоя си принцът, който празнувал дипломирането си, "приватизира парка по суша, т.е. някои пространства бяха резервирани за него през деня, както и сутринта преди отварянето и вечерта, разкри запознат източник.
Принцът покани общо около 60 души, приятели и почитатели на парка. За тях бяха организирани специални спектакли с "редки персонажи" на Диси. Друг източник разказа, че специална служба за сигурност била създадена за посетителя, един от най-добрите клиенти на парк Дисни. Миналата година той е бил посетен от 16 милиона души и е реализирал част от оборота си именно чрез подобни частни визити. /АФП
Коментари
dobrev.
несправедлив и обаркан свят.едни гладуват,други лодуват.нима и няма справедливост.каде е господ?
* Коментар транслитериран от системата
0 2