Учениците от дивдядовското IX-то ОУ „Панайот Волов” се класираха на трето място в дисциплината „400 м щафетно бягане с препятствия“ на XIV-тите републикански състезания на младежките противопожарни отряди „Млад огнеборец“, които се проведоха в Албена. Днес отборът бе посрещнат в сградата на областната противопожарна служба.

"Поздравявам ви за успеха и ви пожелавам следващата година още по-добро класиране. Разчитайте на подкрепата ни“, каза началникът на звено „Пожарна безопасност и защита на населението" - Шумен Красимир Колев.

В другата дисциплина на състезанието “Бойно разгръщане на състезателна пътека” дивдядовските млади огнеборци са се класирали на десето място. Така в общото генерално класиране те са осми. Първенци са учениците от свиленградското СОУ „Д-р Петър Берон“.

ШУМ.БГ