Мъж се самоуби тази сутрин в 6 часа на Северния плаж в Бургас, съобщи "Флагман".
Той се е хвърлил в морето с дрехите, в момента полицията е на място за установяване на самоличността му. Това е поредният мъж, решен да сложи край на живота си, който се хвърля с дрехите във водата. Инцидентът е станал преди работното време на спасителите при силно вълнение.
Все още не се знае дали това е същият 35-годишен самоубиец, който снощи влезе с чантичката си в морето, размахвайки и нож, за да може, ако не успее да се удави, да си пререже вените.
Според очевидци човекът тази сутрин е влязъл във водата и минути след това е започнал да се дави. Младо момче го видяло от брега и скочило да го спасява. Мъжът обаче се втурнал още по-навътре и изведнъж изчезнал, което дава основание на хората да смятат, че е целял да се удави.
Около 8 часа сутринта тялото му все още бе под един от чадърите на първа линия на плажа.
БГНЕС
Коментари
Добави коментар