"За 100 дни 20 хил. души са гледали Шумен он-лайн", информира от 1 стр. днес "Местен 24 часа". По данни на фирма "Телепол", която постави камера в центъра на Шумен, градът представлява най-голям интерес за живеещите в Русия.
Военното окръжие е с нов началник, е друго заглавие от изданието.
Интервю с група HOME от китайския град Джънджоу, която тази вечер гостува в Шумен за участие в международния рок-фестивал Meet the twin, читателите могат да прочетат на 13 стр. А на 15 стр. ще научат как контузия праща шуменецът Станислав Тодоров от футбола в съдийството и какво колекционира международният рефер.
В предизборните страници на "Местен 24 часа":
- "Схватката за Нови пазар" - мнения на основните претенденти за кметския стол Румен Панайотов и Васил Тонев защо заслужават да спечелят вота - на стр. 5
- "Другите за опонентите в Шумен" - няколко дни преди вота вестникът е предложил на двамата основни опоненти за поста градоначалник Веселин Златев и Красимир Костов да отстъпят думата на свои близки хора.
"За" Златев гласуват предварително дъщеря му Зорница Златева, приятелят Валентин Върбанов и съседката Таня Ненкова.
"За" Костов са синът му Красимир Костов-младши, приятелят Димитрин Вичев и съседката Станка Златанова.
Какви интересни случки разказват те - на 8-9 стр.
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Добави коментар