34-годишна шуменка зад волана на Тойота предизвика ПТП на кръстовището на „Оборище“, при което пострада пешеходка, съобщиха от полицията.
Б.К. излязла с колата си от ул. „Тодор Икономов” и направила ляв завой по „Симеон Велики”, но не дала предимство на пресичащата булеварда 29-годишна жена. При удара пешеходката получила фрактура на дясната ключица и била откарана в болница. Шофьорката била тествана за алкохол, като пробата била отрицателна.
И за колата и за пешеходците светел зелен светофар, уточниха от полицията.
ШУМ.БГ
Коментари
my
Досега не ми се е случвало жена шофьор да спре на пешеходна пътека, дори и да си по средата и. Ще криволичи, ще те заобикаля, ако съумее, но не спират. Не знам да какви се смятат, когато седнат зад волана, но има и такива, които с една ръка са залепили телефона на ухото, а с другата държат и волана и цигарата.... вижте ме колко съм печена... Така, че не се учудвам...
hnai-unniqt
абе я не засуждаваите много! пешеходците пресичат като овцее, самозабравят се, не се иглеждат-безмуртни ли си мислите че сте! малко по-внимателни бадете и мислете за сибствения си живот повече и нечаяите оцтешният да мисли за вас.
* Коментар транслитериран от системата
6 2инструктор
1...."но не дала предимство на пресичащата булеварда 29-годишна жена"
2.И за колата и за пешеходците светел зелен светофар, уточниха от полицията.....значи от 1.става ясно, че водача на МПСто не е наясно с правила за движение-ВИНОВЕН....а от 2.става НАГЛЕДНО, че заптиетата май не са наясно с тези правила,вайкат се аджеба СВЕТОФАРА ли е виновен, КОЛАТА или ПЕШЕХОДЕЦА?
Az
има места по света,кадето ако не спреш на пешеходна патека и не дадеш предимство на пешеходец, сте се разделиш сас поне 500 лв.мисля обаче че в тоя случаж пак опира до манталитета на хората!
* Коментар транслитериран от системата
0 2вие сте луди
Аз също съм жена шофьорска и искам да кажа, че абсолютно винаги спирам на пешеходците, за да преминат. Защо слагате всички под общ знаменател? Жена ли е, мъж ли е това е без значение..важно е багажа ти горе как е!!