Левент Ахмедов е вторият заместник-областен управител на Шумен, а постът на главен секретар на областна управа Шумен пък ще се заема от Бейнур Ахмед. Новият зам.-областен управител ще встъпи в длъжност от понеделник, а главният секретар - от 1 ноември, каза за ШУМ.БГ областният управител Венцислав Венков.
35-годишният Левент Ахмедов е със специалност „География и биология“ от ШУ „Епископ Константин Преславски“ и с магистърска степен по право от Русенския университет. Той има зад гърба си 9-годишен стаж като учител, една година като секретар в община Венец и две години като юрисконсулт.
“Радвам се, че най-после попълнихме състава на политическия кабинет, макар че още не сме заработили в пълен състав. Проведох среща вчера с новия зам.- областен управител и при първия му работен ден в понеделник ще уточним задълженията му, но разчитам най-вече на юридическото му образование”, каза Венков.
Според него за главен секретар на областта са били предложени две кандидатури – на секретаря на община Хитрино Илхан Ахмед и на Бейнур Ахмед, общински служител в община Шумен.
Последният е бил предпочетен от Венков, заради дългогодишния му опит в администрацията. 47-годишният Бейнур Ахмед е завършил “Математика и информатика” и магистратура по "Публична адмнистрация" в Шуменския университет. Той е с 14-годишен опит в шуменската общинска администрация, където работи като началник отдел.
ШУМ.БГ
Коментари
pepo
коъто не иска да тарпи да го духа
* Коментар транслитериран от системата
19 0Ваньо
Не се хабете хора - тоя сайт НЕ ГО ЧЕТАТ червени бабички и дядовци, а и да го четат мозъците им са така промити, че ако трябва да избират между семейна снимка с техни деца и внуци и червена бюлетина, ИЗБОРЪТ Е ЧЕРВЕНАТА БЮЛЕТИНА! Другите които могат да четат на български език, НЕ ГЛАСУВАТ!
ЖАЛКОООООООООО!!!
А, УЖ ОТ ТУКА ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!!!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
дс
Гласуваш за БСП и получаваш Доган...
Ей това не разбраха шуменци...
Сабри метларя
То това е нищо още! Какви назначение още следват, Че Шуменското езеро не може да ви побере сълзите!Гюнай искал от Бисеров да става шеф на риос, Вежди шеф на бкс, Бакиев на пътното,ромчето Иво на митницата, а Бюнемил шеф на нои и още и още.
:)
Емиии и да се възмущаваме няма ефект, ние сме си виновни, заглавието е цветущо подиграват ни се в очите, а на ум си казват гяури смотани, смазахме ли ви :(
аз съм
България май стана Турция, което е видно във всички нива на сегашната власт.
1
тоя серГЕЙ СТАнишев и цялата им гейска партия само на рязани карабини се дупят
шуменец
Ей ШУМ.БГ - педера.ти долни , защо ми изтрихте коментара....еничари прости!!!Казах , че с Левент сме учили в Икономическия техникум , и беше прост - като галош...не можеше да говори български и т.н НЕ МИ ИЗТРИВАЙТЕ КОМЕНТАРИТЕ!