Две победи с по 3:0 гейма записаха юношите на “Волов” в турнир, проведен в зала “Младост” в Шумен. Съперници на “Волов” бяха отборите на ВК “Попово 09“ и ВК "Велики Преслав“. Надпреварата бе за състезатели до 20 г., но и в трите състава в игра имаше по-малки на възраст момчета.

Домакините не разочароваха вярната си публика, която ги подкрепяше непрестанно и спечелиха двата си мача.

В първата среща “Волов” взе леко първия гейм срещу “Велики Преслав с 25:16. Във втория и особено в третия гейм успехът дойде по-трудно, но подопечните на треньора Валери Станоев измъкнаха победата в геймовете с 25:20 и 25:22 и в мача с 3:0.

В двубоя с “Попово” много оспорван бе първият гейм. След разменено водачество в края му двата отбора стигнаха до равенство – 24:24. В последвалите драматични разигравания шуменци стигнаха до успеха с 28:26. Вторият гейм също започна оспорвано, но отборът на “Волов” успя да вземе преднина от три, четири точки и спечели с 25:21. В третия шуменци бяха категорични и победиха с 25:15.

В третия мач от турнира “Попово” се наложи с 3:0 гейма над “Велики Преслав”.