110 нарушители са заснети през последните три дни по време на продължаващата специализирана полицейска акция за безопасност на пешеходците. Абсолютен рекордьор е Рено Лагуна, преминало през пешеходна пътека на бул. „Симеон Велики” в Тракийския със 113 км/час. Колата била засечена вчера в 12,28 часа. Шофьорът – И.З. на 41 г., ще остане без книжка за 3 месеца и ще плати 400 лева глоба.
В петък най-високата установена скорост е 93 км/ч, пак по същия булевард. Съботният рекорд по бързо шофиране е 94 км/ч, това е станало отново на бул. ”Симеон Велики”. Другата мобилна камера в Шуменско е разположена в патрулка на новопазарската полиция. Най-високата скорост, която тя е засякла, е 68 км/ч.
Акцията в района на пешеходните пътеки и край участъците, за които има данни, че се превишава разрешената скорост продължава, казаха от полицията.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
някои ограничения ги слагат за да глобяват към Дивдядово просто се крият сигурно заради колопътеката и забележете по нея никой колоездач не се движи а се пречат по шосето
Анонимен
Абе Петко да вземем да не пускаме коли по бул."Симеон Велики", че виж колко катастрофи стават там
gochko
полизаите да престанат да се крият чв храстите по дивдядовското шосе да излязат като пичове и тогава да глобяват
Ива
Това е безумие-със 113 км/ч на пешеходна пътека?!
Поместете снимката на тоя потенциален убиец,та всеки да го различава.
Според мене наложената глоба е твърде малка пред вид това,какво е можело да се случи.
Зебра
Кво се правите всички минавате на пешеходна без да осигурите предимство,тоя минал малко по-бързо еми хванали го.Крайно време е да има драконови мерки за шофьорите
99
днес светофара на пазара не работи и е някав ад,а те дебнат пешеходци и кой е без колан на гарата.