По молба на близките полицията обяви за издирване Тензулен Исуф Хюсеин на 83 години от Велики Преслав, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
Жената е в неизвестност от 15,00 часа вчера, когато е напуснала жилището си. Висока е около 165 см., с къса червена коса, носи забрадка. Обута е с панталони тип „шалвари“, по всяка вероятност е била облечена с черно яке, обута с чехли. Ходи прегърбена, често бере трева и я носи. Няма телефон в себе си, говори на български и турски език. Губила се е и друг път.
За последно е била забелязана надвечер вчера в централната част на Велики Преслав.
Всеки, който има информация за жената може да подаде сигнал на телефон 112 или на 054 800-588.
ШУМ.БГ

Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Внучката
До г-н/г-жа Анонимен:
Докато нашето семейство чака новини за изчезналата ни баба, Вашите обиди не помагат на никого. Надяваме се на повече човечност и по-малко нападки. Молим се само баба да бъде намерена жива и здрава възможно най-скоро.
Анонимен
Защо не си гледате бабата и след това да се харчат народни пари за да я търси полицията. Явно семейството й е безотговорни турци
До анонимен
Пожилавам ти го от сърце!
До анонимен
Някой ден и ти можеш да имаш член от селейството с деменция, ще го вържеш крака ли?