42-годишен мъж от село Велино е задържан за хулиганство, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Малко след 21:00 часа снощи на телефон 112 е получен сигнал от тийнейджъри, че местен им създавал проблеми. Съобщили, че малко преди това празнували рожден ден в сградата на местното читалище. Като си тръгвали, мъжът започнал да ги обижда, качил се в колата си и тръгнал след тях. По думите им произвел няколко изстрела с въздушна пушка.
Пристигналите полицаи задържали мъжа и го отвели за срок до 24 часа в полицейското управление в Шумен. Там му образували досъдебно производство за хулиганство.
Засега не е изяснено дали е стрелял с въздушна пушка или не, уточниха от полицията. Работата по случая продължава.
ШУМ.БГ

Коментари
vasko jaseto
пред наща каща пукат балони и бомбички и разлаят кучетата и ас ако ги хвана сте има дармон браво на цовека
* Коментар транслитериран от системата
0 8мечо бокса
добрече не им е играл шамарите
Селтак с тумбак
Тестове за алкохол и наркотици дали са му направили?
Анонимен
тез лапета нарочно дразнят хората ,аз направо ще ги бия като ги хвана
Анонимен
Тази нощ около 1,30ч. на площадката до денонощния на Марица имаше стадо от около 7-8 дрогирани тинейджъри, които се лигавеха в продължение на няколко часа.
На няколко мина патрулен автомобил, полицаите в който изобщо не се трогнаха от страшния шум, който вдигаха. Така е - надника да върви...
10:39
Ако подадете сигнал, няма начин да не реагират.
Анонимен
Сашко-горския пак ти ли бе се прослави, след дискотеката в Бургаско по време на траур, сеги да стреляш по децата.
Анонимен
Докато не ти кажат да изметеш, не отиваш да метеш - и те така!
Анонимен
Дежурното оправдание на полицаите: Може да сме видели и чули, НО НЕ СМЕ СЕЗИРАНИ ПО СЪОТВЕТНИЯ РЕД!