Днес са спрели работа двете метанстанции в Шумен. Това съобщи за ШУМ.БГ управителят на фирма „Ал и Ко“АД Димитър Александров.
Причината е, че в 10,30 ч. газовият доставчик „Черноморска технологична компания“ е спрял подаването. „Няма опасност за газстанциите, които са на пропан-бутан“, каза Александров и обясни, че това гориво се произвежда от петрол, както бензина и нафтата.

ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Това е много гадно.