Кметът Красимир Костов ще води блоковете от ученици и студенти на празничната манифестация на 24-ти май. Това обяви на пресконференция днес зам.-кметът по култура на Община Шумен Живка Тонева.
„Освен училища и детски градини сме поканили да се включат читалищата с техните фолклорни и певчески групи, както и младежките културни центрове. Шествието ще бъде максимално красиво“, каза Тонева. В първия блок заедно с кмета ще бъдат областният управител Тодор Тодоров, председателят на Общинския съвет Даниела Русева, директорът на Регионалния инспекторат по образование Добромир Добрев.
Те ще тръгнат в 10,00 ч. от пл.“Кристал“ в посока пл.“Освобождение“. 30 минути след това пред сградата на ДКТ „Васил Друмев“ ще започне празничен концерт. Там Красимир Костов ще раздаде наградите на Шумен в сферата на образованието и ще връчи грамоти на 14 дванайсетокласници, които са завършили училище с отличие.
ШУМ.БГ
защо кмета не вземе и кметицата със себе си за да я види целия град.питам се дали обаче тя ще има очи за това след като прибра пари от фондацията си и се изгаври с едно сираче с характерните соцобещания че ще му направи от до бала. много малко след това забрави.важното е че който трябва се намеси и и направи реклама.дали на 24 май тя ще се сети за достойното си дело
Коментари
пулицър
"Максимално красиво"??? Това сигурно трябва да означава "максимално близко до оригиналните манифестации отпреди 20 години"...
свидетел
защо кмета не вземе и кметицата със себе си за да я види целия град.питам се дали обаче тя ще има очи за това след като прибра пари от фондацията си и се изгаври с едно сираче с характерните соцобещания че ще му направи от до бала. много малко след това забрави.важното е че който трябва се намеси и и направи реклама.дали на 24 май тя ще се сети за достойното си дело
liverpul
охх,нямам търпение да застана зад кмета
манифестиращ
...а Шошо и Дъбов ще ръкопляскат от официалната трибуна...
манифестиращ
Между другото локаните са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ.
към свидетел
ДОБРЕ, МНОГО ДОБРЕ НО ТВЪРДЕ ОБСТОЯТЕЛСТВЕНО И НЕЖНО
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата