Над 2000 лв. събраха от кампанията “Дарете част от вашето ресто”
Касичките с жълтите стотинки бяха отворени в присъствието на нотариус Ася Асенова.
2050,67 лв. събраха ученици и граждани от обявената на Ротаракт-Клуб Шумен кампания “Дарете част от вашето ресто”. Кампанията се провежда за трети пореден път в града. Със събраните средства бяха закупени и дарени на дом за деца с увреждания “Калинка” – 50 противогрипни ваксини, 76 опаковки “Респивакс”, 3333 еднократни пелени (памперса). За останалата сума ще бъде открита сметка в определена аптека, от където медицинските служители на Дома ще могат да си набавят други лекарствени средства за нуждите на децата.
ШУМ.БГ
Коментари
sumenets
pazete parite ce sestrite vzimat malko zaplata da ne stane taka da zakusvat sis lokum lukanka