Над 11 хил. молби за енергийна помощ са одобрени в областта
Галина Дончева
11 330 души от Шуменска област са одобрени по програмата за целево енергийно подпомагане на хора с ниски доходи за настоящия отоплителен сезон. Това съобщи на пресконференция днес директорът на Регионална дирекция “Социално подпомагане” - Шумен Галина Дончева. 1163 от одобрените молби са за твърдо гориво, уточни тя. До края на месец октомври в дирекцията са постъпили 14 324 молби-декларации, но на 2731 са връчени заповеди за отказ.
Най-много са одобрените от община Шумен – 3036. Следват общините Каолиново (1458), Никола Козлево (1125) и Върбица (950). Одобрените молби за твърдо гориво са най-много в общините Смядово (297), Нови пазар (267) и Хитрино (222). В общините Каспичан и Никола Козлево няма нито една одобрена молба за твърдо гориво, каза Галина Дончева.
Лицата подали молби в периода юли-септември са получили помощта през октомври, а останалите ще я получат през декември. “Тези, които са избрали твърдо гориво трябва да знаят, че не трябва да подписват фактура от търговеца без да са получили доставката”, предупреди Дончева.
ШУМ.БГ
Просто искаме да спрем по-нататъшната ислямизация на Швейцария, имам предвид политическия ислям. Хората могат да изповядват религията си, нямаме проблем с това", обяснява лидерът на инициативния комитет Валтер Вобман. "Трябва обаче да спрем вдигането на минарета, от които се призовава към молитва, действието на шариата. Минаретата са мощен символ на политическия ислям и шариата."
Хора вие защо не спрете да се занимавате с работата на хората- това е един изключителен професионалист - това, че вие сте злобни и завистливи си е ваш личен проблем - спрете да се бъркате в личния живот на хората -оправете първо вашия и после ходете да приказвате за другите - стига сте си изливали комплексите по форумите като имате да и казвате нещо кажете и го в лицето - жалки утрепки ....... Колкото за Галя - прекрасна жена- успяла и знаеща какво иска ....... Успех в всичките й начинания !
00
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
олеее малеее.....!!! Как може да им вярвате на тия хора!Ще видим до колко ще си изпълнят обещанията!Като я знам тая Дончева що за стока е направо НЕ ми се иска да сам на нястото на тия хорица!На бърза рака ще уреди нещата и ще вземе парите!Аз сам ходила един път в тях(аз сам приятелка на любовникаи)не е кои знае къкъв лукс ама си личеше че има скрити доста пачкиии!
Коментари
Анонимен
Просто искаме да спрем по-нататъшната ислямизация на Швейцария, имам предвид политическия ислям. Хората могат да изповядват религията си, нямаме проблем с това", обяснява лидерът на инициативния комитет Валтер Вобман. "Трябва обаче да спрем вдигането на минарета, от които се призовава към молитва, действието на шариата. Минаретата са мощен символ на политическия ислям и шариата."
newinnia
Prodavam darva, zena 55 lv kubika.
Виновния
Топло е, кой ще ти ги купи, до 20 градуса е на обяд!
tctctc
абе това пианде още ли е директор на РДСП????И докога?!ГЕРБ..направете нещо по въпроса,please!!!
знаещ
Тя не пие бе, има по-друго амплоа.
tapka4-2
ex kolko e palava v legloto galina don4eva a i kakvi svirki pravi nee istina mnogo si ia biva
a_ray_of_sunshine
Хора вие защо не спрете да се занимавате с работата на хората- това е един изключителен професионалист - това, че вие сте злобни и завистливи си е ваш личен проблем - спрете да се бъркате в личния живот на хората -оправете първо вашия и после ходете да приказвате за другите - стига сте си изливали комплексите по форумите като имате да и казвате нещо кажете и го в лицето - жалки утрепки ....... Колкото за Галя - прекрасна жена- успяла и знаеща какво иска ....... Успех в всичките й начинания !
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
koledna_elhi4ka
олеее малеее.....!!! Как може да им вярвате на тия хора!Ще видим до колко ще си изпълнят обещанията!Като я знам тая Дончева що за стока е направо НЕ ми се иска да сам на нястото на тия хорица!На бърза рака ще уреди нещата и ще вземе парите!Аз сам ходила един път в тях(аз сам приятелка на любовникаи)не е кои знае къкъв лукс ама си личеше че има скрити доста пачкиии!
И колко още знам за неяя амаа хайдее....