Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Мургавелка
Аз вече гласувах за когото трябва. Не се чешете дет се ви сърби а гласувайте.
Анонимен
Гласувайте за местните, пък ще влязат само гелметата в НС. Това са парламентарни избори предходния. На първите места са софийски гелмета ха ха
Анонимен
Пигито ще спечели......памперса на Талигата,с който е бил когато е научил резултатите на Столицата!
Анонимен
Джукеса класира ли се вече?
Анонимен
Ши са класира на КУКУВО ЛЯТО
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
А при Тасчо как вървят нещата?
Анонимен
Ето какво написа Десислава Радева в социалната мрежа:
"Още половин час ще размишлявам... Но все по-отчетливо прозирам,че ние самите сме се отказали от нашата отговорност. Даваме ли си сметка, че промяната започва от нас? Даваме ли си сметка, че възпитаваме поколения, че им вменяваме ценности, че ги възпитаваме в добродетели?
Тя жена му се чуди,дали да гласува за чорапа, Пигито ще ни навива тука.
Бухтичан
Пиги довечера ще и благодарят за участието.