Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
приятели от ГЕРБ
Алтън баш какво.ши прави сега?
Пророк Илия
Не очаквах,че талигата ще надживее собствената си партия.
Анонимен
Дарявам единият си бъбрек,за да видя физиономията на Талигата!
Анонимен
До предния: много е доволен! Заложи на сигурно с Недева! Честито имаме си депутат!
Анонимен
Опелото на Столетницата в зала 105 ли ще бъде? Талигата да събира актива! Партийките на Тасчо и Прасчо аут от Парламента.Сега.ще.видят те,кон боб яде ли.Фико и тебе да та е** у познавача!
Анонимен
Фико Тасчо и Прасчо са Прогресивна България! Казах ли че Недева ще е депутат отдавна. Ай скривайте се тролчета!
Анонимен
Влакът спря на гара Каспичан!
Анонимен
Зо Джуката е спрял.
Анонимен
Алтън баш вече има само предница и то не много лицеприятна. Няма вече гръб и това е важното. Да побърза с оставката, защото вече бат Любо, Рал'ца и Боко мислят само за себе си. За него никой не мисли. Гербавите ибрици панически напускат ГЕРБ. 😭