Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Какво му е на мисленето на човека? Много точно е написано всичко, както си е било.Този Тошко вдига пушилка на всяка сесия,за неща които и Недева ги е правила същите и по отношение на случая с Кюлевча и както,ти отбелязваш,за земите в Плиска са на едно мнение със Златин.Тошко го подкрепи на балотажа,кое е за хапчета?! Май ти си за такова.От злоба не си на себе си.
МН
Само да ви обесня нещо.Като депутат имам имунитет и срещу мен не воое да се образуват и водят каквито и да цило накадателти дела.Няма кой нито да ми иска още по малко пък да.ми снемат имунитета.Няма да ви казвам още какви благинки имам,че ще вземете да пукнете от завист.Първята пратка с галоши и олио ще получите още тази събота.
Анонимен
До Pr-ката на Мис Пиги:Щом това ѝ е зора с имунитета,ОК.Значи там е заровено кучето.Не ѝ е чиста работата.Той ингл.прокурор имаше имунитет,ама сам си замина,преди да ги изхвърлят.И на много други им свалиха имунитетите.Най-малкото пък Радев ще ги търпи такива корумпирани покрай него,да го злепоставят! Фантазиите на Вероника!
Магнитски
С Милена се знаем от деца.Беше прилежна ученичка.Сега в един момент,по ирония на съдбата, трябва да се бори, срещу това, което е научила от Ралица и Николов.
Анонимен
Аааа,щом е така Тошко ще изтипоса мис Пиги по медиите! Бъдете рахат
Позитано 20
Врели некипели ,писаници от мекотели! На събранието на БСП ,Николов лично ни каза да се гласува за БСП,за да има с кого Румен Радев да направел коалиция.Не е очаквал такава вълна.Затова сега стана много кофти с дъщерята на Вальо Тонев.Никой не е очаквал да има толкова малко гласове за БСП.Той и Петков ,не е подкрепил това момиче,а са съученици и приятели с Тонев.Всеки да си направи изводите.
Анонимен
Интриганти! Като няма с какво си избивате комплексите с Тошко. Още ли не сте разбрали че "него го нема в цялата схема...." Земите в Плиска, арменеца още не ги е взел - Защо никой тук не отговаря за тия земи нищо. Единствено Тошко поставя въпроси, касаещи обществения интерес на сесиите и това се вижда. Може да е гласувал и за Милена - той сси знае. Този кмет забрави, че той му помогна.
Алтънбаш
Ама аз арменеца не го познавам.И никакви земи няма да му продавам.
Анонимен
Я по-кротко ей шшшш! Тошко е едно голямо плямпало.Какви обществени интереси е защитил ,бе.Я се скрий някъде.За земите вдигна само пушилка.Всичко си мина и замина през областта.Кво стана,нищо.Медиите и те млъкнаха по случая, защото разбраха,че не го слуша главата това момче.Такива като него плямпаджии Руди Гела адаша му Тошко от ИТН и др. вече са аут от НС.То