Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Жечка е хитра и бързо ще се сближи с МН. Тя е добър и приемлив вариант за кандидат за кмет от ПБ. Всички я харесват. Не е злобна високомерна и заядлива като другите претенденти. Успех Жечка!
Анонимен
Яд ли въй ва?Му ха ха ха!
Анонимен
Бат Любо ще и смели брашно на Рал'ца.Много скоро!Не го отписвайте!
Анонимен
Жеца да се качва на Мерцедеса и да изчезва.Аман от такива скромни като нея. Хитра била....ако е много хитра няма да се докара на тоя хал, да си изп@рди късмета. А колко е некадърна и нерешителна за поемане на отговорност? Само се завърта накъдето духа вятъра. Не ни трябва да скачаме от трън на глог.
Хюса
Обещаха крокодилски да идват откъм София.Благофаря ви депутат Недева.
Анонимен
Шиши Чобанина е готов да поеме нещата в свои ръце.Готов е за кмет.Той затова оплюва всички наред,за да изпъкне,ама изпъква накрая като л@й*о в рядка кал!Оказа се ,че и Пигито е вършила същите работи,като сегашния кмет,ама този циркаджия дума не е обелил за това.На всичкото отгоре гласувал за нея.Егати перкото!
Анонимен
Маминия да спре да плюе по МН. Неговата Жеца и видяхме сивото вещество.
Каспичан
Тука писарите са смели и корави. Всъщност са кухи леики и злобари. От кахъри да пукнете от чужди имена и анонимни писане файда няма. Като ги видиш писарите ду$е дават за които ги плюят.
Анонимен
Яд ли въй ва?Му ха ха ха!