Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
До смелия поет под име Хю
До човека който пише като Хюса като пишеш за коркодилки първо си ги наври ти ... че щети го вкарат на цялото семейство очаквай наи скоро посещения от хората за които пишеш за тях
Долината на сълзите
Ти да не му светиш на Хюса.Я почвайте сами да си ги навирате един друг отворения.
Зелен чорап
Само преди седмица, ден преди изборите, приключиха кампанията си с огромна снимка на Радев и Путин. Директно послание към по-голямата част от избирателите им, а няколко дни по-късно един от най-видните им членове се изплю в лицето на същите тези, които ги избраха, с думите "Ма ква Русия бе ..."
С други думи, аве я си евете мамата бе, това си беше примамка за шарани, да не сте се лъгали.
Анонимен
Ако я карат така, наесен предсрочни избори, заедно с президентските!
Анонимен
Депутатите му на Чорапа са сбирщайн обиколили по няколко партии.Какво сте очаквали.Там са за заплатата, друго не ги интересува.Еле нашта беше с всичките.
Анонимен
Пък Червените бабички чакат Радев да им връща лева.
МН
Поздрави от София.Голям град,голямо чудо.Токчетата тракат по жълтите павета,хората се спират да ме поздравят и да се запознаем.Скоро ще има ден на отворените врати в парламента.Ще ви пратя пари да си купите билети за влака и да дойдете да видите къде аз творя и сэздавам закони.Всеки ,който уважи мероприятието ще получи по един.чифт галоши и един стек олио.
Анонимен
Гербавите ибрици газ пикаете от яд и завист. СВЪРШИ СЕ ВАШТА! Стига сте писали от името на МН. Правете си разбор на резултатите на Деса дето никакви ги няма, въпреки €-то ощастливило косовските коп@нари. 1 глас за Деса в Косово. 😀😀😀😀😀😀😀
Анонимен
Че Деса има по-голям процент преференции, спрямо гласовете на партията си в общината.Радев да се чукне в главата,че от 1500 гласа в общината, Пигито му има 300.Голям резил.Инкметскоте избори загуби и пак ще ги губи Хабер да ви е зелените чорапки!