Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
ВиК
Няма прооуск Кюфтето Ето една задача за Недева, да реши проблемите с ВИК,демек да издуха Кюфтето от работа.Едно полезно нещо да свърши за града,че няма време.Скоро излъганите камилчета ще са пак по площадите в очакване ,на следващият "спасител"!
Анонимен
Още не са влезли в шкембиджийницата наречена парламент и взеха да не вдъхват доверие и мъглата на договорките падна с все по гъста мъгла.Мисля че Радев няма да изкара по дълго от 6 месеца.
Анонимен
Ало гербаджийската адм ин истрация започвайте писанията за първия работен ден на Недева Тя в ече е в парламента а вие мълчите
Хюс
И тя ме излъга.Няма никакви изпратени крокодилки.
Анонимен
Ами тя тази администрация нали е назначена от Недева.Даже и Йовевата дупка и тя също.Нищо ново под слънцето.Със стари Къ ,нов б@рдак.При Пиги парадокса е,че ще трябва да се бори срещу това което е научила от Ралица и Николов,разбирайте корупция и далавери,както и срещу такива хора, които е назначавала на работа.Много скоро ще има вълна на недоволни хора, много по голяма от тая, която мина.
Стефан Кюфтето
Весели празници!
Анонимен
Кюфтета вън от ВиК отставка
Анонимен
Лудата ко прай Лудата
Анонимен
Пиги,хайде започни с корупцията във ВиК Каспичан.От първият ден трябва да има резултати.Алтън баш няма да махне това вмирис@но Кюфте.Нали са гербаджии, бранят се.Нищо че и ти доскоро беше с тях, вземи мерки.То и от тебе нищо не става,ама имитирай някаква дейност от кумова срама.