Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Успех Недева Очакваме утре общата снимка пред парламента
Анонимен
Пиги ти наистина си като танцуваща мечка.Само ще изпълняваш команди.За друго не ставаш! Радев като те разбере, какво недоразумение си,ще се хване за главата.Такива интересчии.като тебе разпиляха Герб и унищожиха БСП.Нищо добро не ги чака и тези прогресивните с такива хора, като теб.
Зелен чорап
„Колкото по-високо се изкачва маймуната, толкова по-добре се вижда голият ѝ дирник.“ – източна поговорка
Всяка прилика с лица и събития е случайна.
РТ
Добре,че бях аз да я изкарам от при Янков.Още щеше да бие инжекции и да мери кръвно.И тази неблагодарница дори не се обади,че заминава.
Анонимен
Мен пък Талигата ма накара да ви напиша, колко сте прости всички покрай него.
Анонимен
Стига сте плюли гербаджии некадърни Засл ужила жената спечелила а вие си лайте ощ е Пьк т и рал ице виж иди при някоя врачка да т и лее куршум
Червен фараон
Обкинският съвет взе.решение за всяко редовно заседание да се изпраща покана до г-жа Недева да ни уважава като почетен гост с присъствието си.Алтънбаш е в голям.възторг.
Анонимен
Корнелия Нинова "разкости" Румен Радев и прогнозира: Ще свърши като Слави
Анонимен
Кюфтето ви пожелава весели празници! Хаха