Бракониер бе заловен на яз. „Тича“ след съвместна проверка на Териториално звено - Шумен в сектор "Рибарство и контрол" Русе, съвместно с представители на сдружение "Тича е живот", съобщиха от Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури (ИАРА).
Установеният нарушител е извършвал риболов с мрежен риболовен уред във водите на язовир "Тича".
На рибаря е съставен акт за установяване на административно нарушение. Мрежата е иззета.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Като му гледам "риболовния уред", най-много да хване някоя жаба.
Анонимен
хванал е от трите най-дългото
Бобъра
Бракониери на Тича?!? - ШОК-БОНБА-СКАНДАЛ
Хвнали някакво рачило. Ей, всички знаем, че точно шуменските иараджии прикриват бракониери + те самите са такива. В Преслав има родове, които трето поколение се издържат от бракониерство. Това рачило си го облечете вместо пачка и айде при мажоретките
Смях в залата
На това заловено в ювелирна акция серкме ли разчитат от ИАРА да се отчетат😂
А мрежи с километри, кога?
Пито платено
То нямаше там и полвин тон риба. Вече е във варна
Анонимен
Кога ще хванат Гошо и Миро които пускат мрежи на стената....
Анонимен
Павел Караиванов ли го хвана. Партията му се отблагодари и го направи шеф, на предприятието. Сега ще го гонят от партията, и е време за оставка.
Анонимен
Ей бобъре право им го каза. Всичко е цирк. Да знаеш само, че са много отмъстителни иараджиите.
Разберат ли кой им вади кирливите ризи мафията се задейства