Здравейте,
Искам да подам сигнал относно трагичното състояние на стъпалата на бул. „Симеон Велики“ в централната част на нашия град. До момента там никога не е извършван ремонт и стъпалата са силно разрушени, като на места представляват реална опасност за стотиците граждани, които преминават ежедневно.
Моля компетентните институции да извършат спешна проверка на място и да предприемат необходимите действия за ремонт и обезопасяване на участъка, за да се предотвратят инциденти и да се осигури безопасна среда за всички пешеходци.
Валери Русева

Коментари
Анонимен
Така става, като ги ръсят със сол зимата.
Анонимен
кмете да окосим бул. С. Велики в Тракийският че ще завъдим партизани
Шуменец
Не го занимавайте кмета с такива дреболии. Той се е концентрирал върху големи проекти, като крайречния булевард. От тях най-хубаво се краде! Тъкмо, като завърши булеварда, другия му край вече ще е за ремонт! Това е перпетум мобиле!
Анонимен
Там ще има лифт затова не се ремонтират.Само имайте търпение,чудесата стават бавно.
Мария Георгиева
Подкрепям подаденият сигнал. Мисля , че е нужно в най-кратки срокове да се ремонтират тези стъпала . От ден на ден се рушат все повече .