18-годишен водач на БМВ потроши мантинели и се заби с колата си в скат край пътя, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Малко след 20:00 часа снощи на 112 постъпил сигнал за ПТП на разклона за село Върбак. Пристигналите полицаи установили, че млад водач на БМВ загубил контрол над автомобила, ударил се в предпазна мантинела, излязъл от пътя и спрял в скат.
18-годишният бил без наранявания. Тестовете за алкохол и наркотици излезли отрицателни.
Шофьорът е от хитринското село Живково. Взел книжка през март.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Зелата сега да плаща мантинелата.
Анонимен
*Зелката
мечо бокса
като незнаиат да карат беенве даси карат голфчетата
Анонимен
Това имах предвид с до къде водят идолите на подражание,това е резултат от"възпитанието"набито десетилетия в главите и превърнало се в норма на живот!
Анонимен
Бе Ем ве то не е кола за млади шофьори, това е марката изтрепала най-много хора в България!?
Анонимен
За 4/5к евро взимаш кола на задно ръчка и 200+ коня кола.... Какъв да е резултатът после
Анонимен
Щот бат мечо с тезс тешжки шамари ша гу опраи