18-годишен водач на БМВ потроши мантинели и се заби с колата си в скат край пътя, съобщиха от пресцентъра на полицията.

Малко след 20:00 часа снощи на 112 постъпил сигнал за ПТП на разклона за село Върбак.  Пристигналите полицаи установили, че млад водач на БМВ загубил контрол над автомобила, ударил се в предпазна мантинела, излязъл от пътя и спрял в скат.

18-годишният бил без наранявания. Тестовете за алкохол и наркотици излезли отрицателни.

Шофьорът е от хитринското село Живково. Взел книжка през март.

ШУМ.БГ