Одобриха общинските представители в борда на индустриалната зона
Доц. Стефан Желев и Десислав Десподов ще бъдат представители на Община Шумен в Съвета на директорите на „Нова индустриална зона“. Имената им бяха одобрени почти единодушно на заседание на местния парламент.
Съветниците задължиха двамата да информират председателя на Общинския съвет и кмета на Общината при всяка предстояща разпоредителна сделка с имоти на „Нова индустриална зона“, както и с дневния ред на заседанията на борда на директорите. Председателят на парламента пък ще свиква съответните комисии и те ще дават мандат за гласуванията на Желев и Десподов /на снимката/. “Мисля, че това ще бъде едно убедително наше представителство в съвета”, каза кметът Красимир Костов.
Съветът на директорите на „Нова индустриална зона“ се състои от петима членове – двама от страна на общината и трима от „Ники БТ“ АД. Желев е преподавател във факултета по технически науки на Шуменския университет “Епископ Константин Преславски”, а Десподов е управител на фирма „Данистар“ ЕООД, която държи кафето на Информационни център на паметник Създатели на българската държава.
ШУМ.БГ
ама тоя другия от къде го извадихте ? или не можахте да му намерите място другаде? Че той дори не можа да се представи както трябва, а камо ли да представлява интереса на шуменци
Ей пак започнахте с нападките ! Нямате ли си друга работа ! А изразът баси борда звучи толкова селско че на човек му идва да потъне в земята от срам!На всичкото отгоре и с правописни грешки ! Хей лесо пише се разделено !А ти знаещ нямаш смелост да кажеш кой е Д Д Споко кажи си подслушват нета само на Значимите хора !
Този дето прави кафета ще представлява общината в индустриалната зона. Страшен избор. Предложен е защото е син на партийния секретар от село Хитрино. Други достойнства няма. Трябва да му се осигури заплата от някъде.
А да не гласуват ли? Герб я започна тази инициатива с друго име/Хай-Тек Парк/, а сега дас гласува против? Това може да го направи само АТАКА и БСП.
Що се отнася до двамата хубавци доцента никога не съм го чувал или виждал, незнам абсолютно нище за него. А Десислав "бизнесмен", управител на фирма, коя беше не се сещам да не гледа като мишка пред котка, а да покаже заявлението си, с което как да кажа "кандидатства за тази работа". Там пише собственоръчно "охранител на трудов договор".
Коментари
шуменец
Големи специалисти, няма що!
знаещ
Да, ама са определени от Д. Д.
лесо
ха..ха ха...баси борда....
Jon Dear
Abe Jelev e dobar be mnogo znaete vie vseznaikovci......
?
за Желев - без забележки.
ама тоя другия от къде го извадихте ? или не можахте да му намерите място другаде? Че той дори не можа да се представи както трябва, а камо ли да представлява интереса на шуменци
neizv
Ей пак започнахте с нападките ! Нямате ли си друга работа ! А изразът баси борда звучи толкова селско че на човек му идва да потъне в земята от срам!На всичкото отгоре и с правописни грешки ! Хей лесо пише се разделено !А ти знаещ нямаш смелост да кажеш кой е Д Д Споко кажи си подслушват нета само на Значимите хора !
757
Този дето прави кафета ще представлява общината в индустриалната зона. Страшен избор. Предложен е защото е син на партийния секретар от село Хитрино. Други достойнства няма. Трябва да му се осигури заплата от някъде.
иехс
Защо и ГЕРБ гласува за него, като е партийно синче?
цома
А да не гласуват ли? Герб я започна тази инициатива с друго име/Хай-Тек Парк/, а сега дас гласува против? Това може да го направи само АТАКА и БСП.
Що се отнася до двамата хубавци доцента никога не съм го чувал или виждал, незнам абсолютно нище за него. А Десислав "бизнесмен", управител на фирма, коя беше не се сещам да не гледа като мишка пред котка, а да покаже заявлението си, с което как да кажа "кандидатства за тази работа". Там пише собственоръчно "охранител на трудов договор".
ДЕСО, ела ми пази лозето