2. Какво пречи да се стопанисват, тъй както се стопанисва паметника на Съветската армия в Шумен?
П.П. И нашето Помилуй Боже трябва да ценим,
че няма как да полетим опашка само кат въртим.
Николчо Николов, nikolcho_51@abv.bg
Защо?
2. Какво пречи да се стопанисват, тъй както се стопанисва паметника на Съветската армия в Шумен?
П.П. И нашето Помилуй Боже трябва да ценим,
че няма как да полетим опашка само кат въртим.
Николчо Николов, nikolcho_51@abv.bg

Коментари
Глупости!
Глупости!
Ай сега, да няма избори за НС, щото депутатите гласуват с чужди карти.