Освободиха от длъжност заместник-кмета Зейнур Чауш
Зейнур Чауш
Кметът на общината Красимир Костов освободи от длъжност заместник-кмета по социални дейности и здравеопазване Зейнур Чауш. Заповедта на градоначалника е с вчерашна дата, а мотивите за освобождаване са „По преценка на кмета“, съобщиха днес от пресцентъра на общината. Трудовите правоотношения с Чауш са прекратени без предизвестие съгласно чл. 39, ал. 4 от ЗМСМА. От пресцентъра на общината уточниха още, че на Зейнур Чауш е предоставена възможност до края на седмицата да довърши започнатите преписки, след което ще освободи кабинета.
Припомняме, че Общинският съвет на ДПС в Шумен издигна кандидатурата на 32-годишната Зейнур Чауш за заместник-кмет по „Здравеопазване и социална политика” в Община Шумен. Преди да стане зам.-кмет Зейнур Чауш бе старши асистент в Шуменския университет „Епископ Константин Преславски” в специалността икономика на социалната сфера. Тя е преподавател по социална педагогика, социална политика и социална рехабилитация. Заместник-председател на постоянната комисия по социални дейности и заетост към НСОРБ.
ШУМ.БГ
458160
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
махнали са вчера д-р Рачева от спешното, а на нейно място-д-р Илиев-бившиядепутат от АТАКА. Това дава обяснение за кого за работили АТАКА Шумен на изборите.
Браво на кмета. Може да се поизчисти от още неграмотни и недодялани "специалисти" като Монито Непоносян и още цяла плеада статисти. А за Еркан Чобан Първо го научете на български, по Шуменска телевизия две свързани изречения неможе да направи, въпреки че чете.Продължавай в този дух кмете.
00
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
цома
Кмете кмете, такъв таралеж си сложи сам в гащите, че не е истина. Толкова много ни помогна. Свърши се със спокойствието ти.
!!!
Добро решение, но конюнктурно!
Анонимен
махнали са вчера д-р Рачева от спешното, а на нейно място-д-р Илиев-бившиядепутат от АТАКА. Това дава обяснение за кого за работили АТАКА Шумен на изборите.
капитан грант
На мястото на Чаушката ДПС ще сложат Еркан Чобан "Кочкафалията " поностоящем директор па поземлената служба Шумен.
шуменец
Браво на кмета. Може да се поизчисти от още неграмотни и недодялани "специалисти" като Монито Непоносян и още цяла плеада статисти. А за Еркан Чобан Първо го научете на български, по Шуменска телевизия две свързани изречения неможе да направи, въпреки че чете.Продължавай в този дух кмете.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата