Община Шумен изпрати писмо до собственика на помещението на закусвалня „Дино“ Иван Николов с указание „незабавно“ да се извърши повторен монтаж на окачения таван. Припомняме, че 500-килограмовата конструкция се срути вчера върху клиентите и персонала на заведението.
Повторният монтаж задължително трябва да се направи под ръководтсвото на проектанта-конструктор инж. Соня Тонева и техническия ръководител Милка Георгиева. Също така Николов трябва да представи в Общината сертификати за съответсвие на вложените строителни материали. „При неизпълнение на горепосоченото носите отговорност за всички последствия на обекта“, се казва в заключение на писмото, изготвено от ст.експерта по строителство инж. Тодор Тотев.
От общината все още не са готови със заключение, относно причините, довели на падането на тавана вчера.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Анонимен
Всичката работа на цялата община е един цирк по-очно порно.Няма да има оправя докато не се направи цялостна чистка на некъдърниците
Клец
Еех жалко...пък толкова сладко си похапвах там !
аноним
А ЗАЩО ВЕЛИКИЯТ ТОТЕВ ИМА НЕЗАКОНЕН ГАРАЖ КМЕТЕ?
Сия
А всъщност някой от вас, коментиращи, да е минавал днес от там? Хората цяла нощ са работили (търговците) и са си оправили тавана и днес отново си продаваха закуски без проблем. Аз не знам тая община на Господ ли се прави, че нарежда това и онова, което в крайна сметка без нареждане от който и да било са си го направили хората. Браво на такива търговци, голям минус за община Шумен!
newinnia
Yra pak shte si xapwam banichki do nasita, naprawete i wie sashtoto.
?
много големи жрузки изжадиха тия .. работят и без авариен изход !
newinnia
Xa xa xa tam slagat greniasala mas, xaide wsichki na toplite zakuski . !!! xaide balazi da papkate.
@@@@
Ох, че информиран народ!!!! Всеки знае за всеки и акъл на другите дава! Аман!!! Що не си погледнем своите дела и после охотно да словоблудстваме, а? Това си е чиста проба колосално губене на време. Вземете я впрегнете тази негативна енергия и сътворете нещо полезно за този град, например направете почистване на тревните площи около домовете си, защото сигурно някой друг е изхвърлил боклука през терасата... А иначе, чисто технологично макар и много рядко,на всеки окачен таван може да му се случи инцидент, да пази Бог да няма пострадали!!! Като че ли това е най- важното... Кмете, прочисти си ОГРОМНИЯ екип от мършата, че става лошо, народа вече не трае, а след известно малко време избори местни идат....
Анонимен
Да си чистим тревните площи?!? А данъци защо плащаме?
Пс. Всъщност, в нас не хвърлям боклук. Казанът обаче не е бездънна яма и срам - несрам - до , извън и около него.
Прочисти си главата, @@@@!!!!