Шуменска фирма спечели конкурса за преустройство на пощенския техникум в детска градина
Бившият техникум
Шуменската фирма “Билдинг-строй Експрес” спечели конкурса за преустройство на бившия пощенски техникум в детска градина, научи ШУМ.БГ. Възложител на обществената поръчка е Община Шумен.
На второ място комисията е класирала “БАРС” АД, а на трето “Термикс – ЕС” ООД от Пазарджик. От кметството отказаха да съобщят каквито и да е подробности с мотива, че трябва да се изчака 10-дневния срок за обжалване.
“За изготвянето на проекта Община Шумен задели 100 хил.лв, а за самите дейности ще се търсят средства в бюджета за следващата година”, каза зам.-кметът по строителство и екология Иван Йонков. Той обясни, че документация за участие в конкурса са закупили 28 фирми от цялата страна. До участие са допуснати 15 строителни компании, като 4 от тях са били отстранени поради непълнота на офертите.
Победителят “Билдинг-строй Експрес” ЕООД ще извърши демонтаж на вътрешни стени, подмяна на ВиК и ел. инсталации, отопление, благоустройство и изграждане на детски площадки. Първият етап на ремонта ще завърши до края на годината, а новата градина трябва да отвори врати до идното лято. Градината ще бъде с капацитет 4 групи.
ШУМ.БГ
Трябва да се направи черен списък на строителите и когато това стане, този Билдингстрой ще е там от първите. След пропадането на мадарския път този трябваше изобщо да не се допуска до участие в конкурси за строителство.
Ама защо пак за става детска градина?Нали си има градина точно в съседство?По-добре някакъв детски центар за работа с деца,че другите са чак на Кристал.
ОТ ЯСЕНКОВО СА И ПОЧТИ ВСИЧКИ РАБОТНИЦИ НА ИВАН АЛЕКСАНДРАВ-ЕТ. ТЕ ОБАЧЕ СА ПОД ХОМОТА НА ПЛЕМЕНИКА НА ИВ. АЛЕКСАНДРАВ И ТИХНИКА МУ ИВО КОЙТО Е ПЪК ЧЛЕН НА ПАРТИЯ "ЕКОГЛЪТКА",ГОЛЯМ ИЗЕДНИК! ТА, ПО ТАЗИ ПРИЧИНА И ПОРАДИ ТОВА ЧЕ СА ПОЧТИ НЕГРАМОТНИ,ГО ГЛЕДАТ В ОЧИТЕ И СЛУШАТ И РАБОТЯТ БЕЗРОПОТНО. НО КАДЪРНИТЕ И НАИСТИНА МОЖЕЩИ РАБТНИЦИ ОТ ИВАН ИЗБЯГАХМЕ ПРИ ШОШО! ТОЙ ДОБРЕ ПЛАЩА ЖИВ И ЗДРАВ ДА Е! ПЪК БИЛ ОФИЦЕР ОТ ДС ,КАКВО ОТ ТОВА? БЛАГОДАРЕНИЕ НА СЛУЖБИТЕ ЗА СИГУРНОСТ ПО ОНОВА ВРЕМЕ ОЦЕЛЯХМЕ КАТО НАЦИЯ. P.S. ПРОСТЕТЕ АКО ИМАМ ДОПУСНАТИ ПРАВОПИСНИ,МОРФОЛОГИЧНИ,СИНТАКТИЧНИ И ПРОЧЕЕ ГРЕШКИ! ЗНАЕТЕ,НАЛИ! С КАКЪВТО СЕ СЪБЕРЕШ ТАКЪВ СТАВАШ!НЯКОГА АЗ БЯХ КАНДИДАТ ЧЛЕН НА БКП!
Така или иначе Общината прави голяяяяяяяяяям ремонт на детската градина в съседство, защо не вдигнаха още един етаж върху съществуващата - щяха да икономисат от директорска, домакинска, готваческа, пераческа ш други общи подобни заплати и от консумативи за поддръжка... Ама нали трябва да се построи градина за госпожата от Върбица, дето мъжът й е заместник шев на Добрев от инспектората....Така говори клюката, де... Шуменска му работа...
до вчера ШОШОвзимаше само поръчки за строителство в СЕН ТРОПЕ......сега вече ще се радва и на ремонт на сгради,докато е червения кмет ще печели поръчки и купува апартаменти по няколко на трите си деца и внуци,а после както вече тече разследване на приятеля му СТУЦИ дето го уволниха,заради военото НДК ШОШО да се моли някои от некадърните му роднини да му носи цигари в пандиза,че за там ще са с кмета и ДЪБОВ,а синовете му и тримата са пълни тъпанари с купени дипломи и кухи тикви
00
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Коментари
черен списък
Трябва да се направи черен списък на строителите и когато това стане, този Билдингстрой ще е там от първите. След пропадането на мадарския път този трябваше изобщо да не се допуска до участие в конкурси за строителство.
Анонимен
Ама защо пак за става детска градина?Нали си има градина точно в съседство?По-добре някакъв детски центар за работа с деца,че другите са чак на Кристал.
ЯСЕНКОВО
ОТ ЯСЕНКОВО СА И ПОЧТИ ВСИЧКИ РАБОТНИЦИ НА ИВАН АЛЕКСАНДРАВ-ЕТ. ТЕ ОБАЧЕ СА ПОД ХОМОТА НА ПЛЕМЕНИКА НА ИВ. АЛЕКСАНДРАВ И ТИХНИКА МУ ИВО КОЙТО Е ПЪК ЧЛЕН НА ПАРТИЯ "ЕКОГЛЪТКА",ГОЛЯМ ИЗЕДНИК! ТА, ПО ТАЗИ ПРИЧИНА И ПОРАДИ ТОВА ЧЕ СА ПОЧТИ НЕГРАМОТНИ,ГО ГЛЕДАТ В ОЧИТЕ И СЛУШАТ И РАБОТЯТ БЕЗРОПОТНО. НО КАДЪРНИТЕ И НАИСТИНА МОЖЕЩИ РАБТНИЦИ ОТ ИВАН ИЗБЯГАХМЕ ПРИ ШОШО! ТОЙ ДОБРЕ ПЛАЩА ЖИВ И ЗДРАВ ДА Е! ПЪК БИЛ ОФИЦЕР ОТ ДС ,КАКВО ОТ ТОВА? БЛАГОДАРЕНИЕ НА СЛУЖБИТЕ ЗА СИГУРНОСТ ПО ОНОВА ВРЕМЕ ОЦЕЛЯХМЕ КАТО НАЦИЯ. P.S. ПРОСТЕТЕ АКО ИМАМ ДОПУСНАТИ ПРАВОПИСНИ,МОРФОЛОГИЧНИ,СИНТАКТИЧНИ И ПРОЧЕЕ ГРЕШКИ! ЗНАЕТЕ,НАЛИ! С КАКЪВТО СЕ СЪБЕРЕШ ТАКЪВ СТАВАШ!НЯКОГА АЗ БЯХ КАНДИДАТ ЧЛЕН НА БКП!
@@@
Така или иначе Общината прави голяяяяяяяяяям ремонт на детската градина в съседство, защо не вдигнаха още един етаж върху съществуващата - щяха да икономисат от директорска, домакинска, готваческа, пераческа ш други общи подобни заплати и от консумативи за поддръжка... Ама нали трябва да се построи градина за госпожата от Върбица, дето мъжът й е заместник шев на Добрев от инспектората....Така говори клюката, де... Шуменска му работа...
U.F.O
Proba proba 1,2,3,4,5 proba proba
желчев
до вчера ШОШОвзимаше само поръчки за строителство в СЕН ТРОПЕ......сега вече ще се радва и на ремонт на сгради,докато е червения кмет ще печели поръчки и купува апартаменти по няколко на трите си деца и внуци,а после както вече тече разследване на приятеля му СТУЦИ дето го уволниха,заради военото НДК ШОШО да се моли някои от некадърните му роднини да му носи цигари в пандиза,че за там ще са с кмета и ДЪБОВ,а синовете му и тримата са пълни тъпанари с купени дипломи и кухи тикви
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Hri100
Не е техникум, а ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ.... зле ориентирани журналисти и хора без обща култура !