Кметът на община Шумен Красимир Костов заминава на 19 октомври заедно с 10-членна делегация за китайския град Джънджоу. „Чакаме Програма за конкретните срещи, но там отново ще презентираме индустриалната зона, както и товарното автомобилно машиностроене“, каза днес пред журналисти кметът. Той уточни още, че ще бъдат „договорени идеите за изучаване на китайски език с евентуалната размяна на преподаватели, договорка за идната година през април за десетдневка на България в търговското изложение в Джънджоу, както и за размяна на треньорски кадри по тенис на маса и вдигане на тежести в това число и обучения в манастира „Шаолин“. В състава на делегацията са включени зам.-кметът Иван Йонков, главният архитект Огнян Гърбев, председателят на Общинския съвет Даниела Русева, общинският съветник Иван Иванов и 5-ма представители на бизнеса – изпълнителните директори на фирмите „Лифтком“ АД, „Индустриален парк – Шумен“ АД и „Брадърс деликатес“ ООД - Владислав Кипров, Николай Тончев, Бахит Кулмаханов, търговският директор на холдинг „Бони оборот“ Свилен Лазаров и Илиян Хараланов от „Алкомет“ АД.
След петдневната визита на шуменската делегация в Китай кметът ще посети Корея, Австралия, Шри Ланка с делегация на президента Първанов. „На форум в Корея ще презентирам Североизточния регион, общината и ще търсим инвестиции за индустриалния парк“, сподели Костов.
ШУМ.БГ
Кмете ,издай заповед да не се пуши по терасите на Общината, грозна картина когато гледаш ,терасите пълни със служителки по всяко време пият кафе и пушат цигари.Да си сядят по работните места-затова им плащаме.
На Китаиската митница има много чуствителен уред за алкохолна проба да не му превъртиш стоиностите, Костов а ако вземеш и Кунев от ТЕЦа направо може да го гръмнете.ИИИИИИИИИ вземи си обърни вниание на администрацията в общината че е страшна бюрокращина хората се побъркват от нерви да се занимават с некомпетентни служители.ЗАГУБЕНАЦИ СТЕ ВСИЧКИ В ТАЯ ОБЩИНА
Китайците като видят Дияна Желязкова, още повече ще им се дръпнат очите. А ако видят и как може да се напива, направо ще я вземат в манастира Шао лин, за да се изповяда - ама тя е твърде много грешна, та ще събори храма
Коментари
Симона
Кмете - вземи мене - моля те, моля те! Ще бъда по-послушна от Бони и от Олга - обещавам.
яху..
Кмете ,издай заповед да не се пуши по терасите на Общината, грозна картина когато гледаш ,терасите пълни със служителки по всяко време пият кафе и пушат цигари.Да си сядят по работните места-затова им плащаме.
Анонимен
Голяма работа, че служителките пушели! Шефовете им като пият по цял ден, те що да не пушат???
суко
Алоооо, костов, я си сядай на задника и бачкай за това, за което си назначен! Кви са тия разходки, кво е това разхищение?
Нали знаеш, че това все пак е най - малкият ти грях?
Олга
Добринка Русева много я яд, че и нея не взимат за Китай! Затуй пак ще се напий!
коко
На Китаиската митница има много чуствителен уред за алкохолна проба да не му превъртиш стоиностите, Костов а ако вземеш и Кунев от ТЕЦа направо може да го гръмнете.ИИИИИИИИИ вземи си обърни вниание на администрацията в общината че е страшна бюрокращина хората се побъркват от нерви да се занимават с некомпетентни служители.ЗАГУБЕНАЦИ СТЕ ВСИЧКИ В ТАЯ ОБЩИНА
дсм
Ами вместо в китай да беше отишъл Тук
http://insurance.profit.bg/news/?cat=news&cat_id=1&sn_id=89105
Е га ти темерута
Мед. сестра
Китайците като видят Дияна Желязкова, още повече ще им се дръпнат очите. А ако видят и как може да се напива, направо ще я вземат в манастира Шао лин, за да се изповяда - ама тя е твърде много грешна, та ще събори храма