Смениха борда на директорите на шуменската болница
Новият Съвет на директорите
Акционерите на Многопрофилната болница за активно лечение в Шумен смениха Съвета на директорите на лечебното заведение. Това стана на Общо събрание, което приключи преди минути.
В новия директорски борд влизат ортопедът д-р Виктор Минчев, кардиологът д-р Христо Маринов и д-р Маша Гавраилова като представител на Министерството на здравеопазването. Те заменят д-р Валентин Семков, д-р Парашкева Вичева и д-р Нина Ръсина. Според устава на дружеството изпълнителният директор на болницата трябва да е член на борда, което означава, че д-р Семков трябва да напусне поста си. Новият шеф на МБАЛ ще бъде избран от Съвета в близките дни, научи ШУМ.БГ.
На заседанието днес акционерите са приели отчета за първото шестмесечие на болницата и план-програмата за дейността на лечебното заведение във връзка с преодоляване на последиците от икономическата криза. Старият борд на директорите е бил освободен от отговорност и е бил определен тригодишен мандат на новия.
“Радвам се, че имах възможността да участвам в управлението на болницата. Поздравявам новия екип и му пожелавам успех”, каза д-р Парашкева Вичева и добави че приема смяната просто като етап от развитието на болницата.
Държавата е основен акционер в МБАЛ-Шумен с дял от 51%. Останалите проценти са поделени между общините от областта.
ШУМ.БГ
8195185
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Наистина не може да си млад човек с качества и едновременно да си комунист в днешно време, ако си нормален. Не може да се съгласиш в края на мандата да те назначат на позиция, която е чисто политическа, след като знаеш, че след няколко месеца ще те сменят без да се замислят. Няма как да се разгърнеш и да сътвориш нещо градивно при такава конструкция д-р Семков. Съжалявам! Трябва малко и акъл!
Затова пък кметя се е разгърнал. След Китай русофилската му душа трябва да изтърпи посещението в несоциалистическите, прогнили от капитализъм Австралия, Шри Ланка и Нова Зеландия. Как ли ще издържи душицата му. Препоръчвам му в банята на хотела да си попява песничките, които с широко гърло изпълняваше на шуменското плато.
Радвам се, че такъв профисионалист като Д-р Маринов ще има отношение към съдбата на болницата.Надявам се да работи така всеотдайно както това прави и за пациентите си в кабинета.Желая им успех.
ПРЕДИ ДА ДАВАТЕ МНЕНИЕ ЗА ХОРАТА НА СНИМКАТА ГИ ОПОЗНАЙТЕ А НЕ ДА ПЛЮЕТЕ И ХРАЧИТЕ ПО ТЯХ.АЗ ПОЗНАВАМ ДОКТОР МИНЧЕВ МНОГО ДОБРЕ И ЗНАМ ЧЕ ПО КЪДЪРЕН И ДОБЪР ЛЕКЪР ОРТОПЕД ВЪВ ШУМЕН НЯМА. НО НЕ Е САМО ТОВА ПО ВСЕОТДАЕН ЧОВЕК НА ДАЛИ СЪЩЕСТВУВА ОТ НЕГО.ДА СПРАВЕДЛИВ Е И МРАЗИ ПРОСТУТИЯТА И ЛИЦЕМЕРИЕТО.ТАКА ЧЕ АЗ СЪМ ЗА НЕГОВОТО НАЗНАЧАВАНЕ И ЗНАМ ЧЕ АКО ИМА ЧОВЕК КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ НА БОЛНИЦАТА ТОВА Е ТОЙ.
И НЕ Е КОРУМПИРАН КАТО НЯКОЙ ДРУГИ НЕГОВИ КОЛЕГИ.ТАКА ЧЕ ЗАМЪЛЧЕТЕ ВРЕМЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ КОЙ КАКВО МОЖЕ!
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
сори
Наистина не може да си млад човек с качества и едновременно да си комунист в днешно време, ако си нормален. Не може да се съгласиш в края на мандата да те назначат на позиция, която е чисто политическа, след като знаеш, че след няколко месеца ще те сменят без да се замислят. Няма как да се разгърнеш и да сътвориш нещо градивно при такава конструкция д-р Семков. Съжалявам! Трябва малко и акъл!
Хи-хи
Затова пък кметя се е разгърнал. След Китай русофилската му душа трябва да изтърпи посещението в несоциалистическите, прогнили от капитализъм Австралия, Шри Ланка и Нова Зеландия. Как ли ще издържи душицата му. Препоръчвам му в банята на хотела да си попява песничките, които с широко гърло изпълняваше на шуменското плато.
Без значение кой
Радвам се, че такъв профисионалист като Д-р Маринов ще има отношение към съдбата на болницата.Надявам се да работи така всеотдайно както това прави и за пациентите си в кабинета.Желая им успех.
Наско
д-р Маринов е добър лекар и свестен човек,но жена му е ДПС?
Минчев да внимава със средствата!!!,че Бойко такива не ги търпи.
ха ха ха
ПРЕДИ ДА ДАВАТЕ МНЕНИЕ ЗА ХОРАТА НА СНИМКАТА ГИ ОПОЗНАЙТЕ А НЕ ДА ПЛЮЕТЕ И ХРАЧИТЕ ПО ТЯХ.АЗ ПОЗНАВАМ ДОКТОР МИНЧЕВ МНОГО ДОБРЕ И ЗНАМ ЧЕ ПО КЪДЪРЕН И ДОБЪР ЛЕКЪР ОРТОПЕД ВЪВ ШУМЕН НЯМА. НО НЕ Е САМО ТОВА ПО ВСЕОТДАЕН ЧОВЕК НА ДАЛИ СЪЩЕСТВУВА ОТ НЕГО.ДА СПРАВЕДЛИВ Е И МРАЗИ ПРОСТУТИЯТА И ЛИЦЕМЕРИЕТО.ТАКА ЧЕ АЗ СЪМ ЗА НЕГОВОТО НАЗНАЧАВАНЕ И ЗНАМ ЧЕ АКО ИМА ЧОВЕК КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ НА БОЛНИЦАТА ТОВА Е ТОЙ.
И НЕ Е КОРУМПИРАН КАТО НЯКОЙ ДРУГИ НЕГОВИ КОЛЕГИ.ТАКА ЧЕ ЗАМЪЛЧЕТЕ ВРЕМЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ КОЙ КАКВО МОЖЕ!
Анонимен
Човекът против простУтията е съгласен.Ураааааа...
888
Че той не беше ле член на борда преди години?Тогава защо не я оправи?Болницата де...