31-годишна жена от село Никола Козлево роди близнаци в два различни града – Нови пазар и Шумен, научи ШУМ.БГ. Това е първият подобен случай в историята на двете болници, твърдят медици.
Анифе Акиф била бременна в шести месец. Снощи ненадейно получила контракции и била откарана с линейка в близката новопазарска болница. В 4,45 ч. родила момченце. Второто бебе обаче се забавило и след два часа местните лекари решили за по-сигурно да закарат родилката в областната многопрофилна болница. Там в 7,15 ч. сутринта проплакало второто близначе – момиче. Двете бебета тежат само по килограм и са в кувьози и лекарите не дават гаранция за живота им.
“Не исках да имам повече деца, но ще ги гледам и тия, какво да ги правя. Мъжът ми е сводник в Германия, но не изпраща пари”, разказа пред репортер на ШУМ.БГ Анифе. Тя обясни още, че живее сама с четирите си други деца под наем в Никола Козлево. От години е безработна и преживява само от социалните помощи за децата.
Едното бебе ще получи акт за раждане от Нови пазар, а другото от Шумен. Момчето ще се казва Сали, момичето Мелек.
ШУМ.БГ
Мъжът сводник в Германия - бебетата щъркела ли ги донесе?
Сега сериозно - тези римляни се плодят като животни - е..т се с кой им падне и раждат всяка година като прасетата или кучетата. В тази раса има много плодовитост. Нито за здраве мислят, нито за хигиена, нито за нормален живот, нищооооооооо! Както орязаха сега парите за наркомани и алкохолици (браво за което!!!), нека орежат детските на римлянки с повече от 3 деца!
Трябва лустрация при ромските раждания! Ако е самотна майка - не повече от 1. Ако е омъжена и двамата с бащата не работят - не повече от 2. Ако работи единия и са семейни - не повече от 3. При двама работещи и семейни - може и четвърто, но по изключение!
А кога ще започнат проверките на Мерцедесите, БМВ - тат, Аудитата и големите къщи на някой цигани, щото както и тази съвестна " българска " гражданка заявява, че някой от тях се занимават с проституция, или това са потенциалните гласоподавателите на ББ и спрямо тях нищо ?
00
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Коментари
Анонимен
На снимката ни представят, БЪЛГАРСКИЯ ДАНЪКОПЛАТЕЦ !!! Да си умреш от щастие !!!
Анонимен
Мъжът сводник в Германия - бебетата щъркела ли ги донесе?
Сега сериозно - тези римляни се плодят като животни - е..т се с кой им падне и раждат всяка година като прасетата или кучетата. В тази раса има много плодовитост. Нито за здраве мислят, нито за хигиена, нито за нормален живот, нищооооооооо! Както орязаха сега парите за наркомани и алкохолици (браво за което!!!), нека орежат детските на римлянки с повече от 3 деца!
to6ko
kvo kato e grozna i ciganka ako napusuvat na6te jeni kak 6te se 4uvstva6 ako gi nyma tyah ciganite i turcite koy6te vir6i 4ernata rabota
_________________________
Durjavat ni e vinovna zatova 4e mangalite se mnojat!!! Zapomnete tova!!!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Ори
Трябва лустрация при ромските раждания! Ако е самотна майка - не повече от 1. Ако е омъжена и двамата с бащата не работят - не повече от 2. Ако работи единия и са семейни - не повече от 3. При двама работещи и семейни - може и четвърто, но по изключение!
Анонимен
А кога ще започнат проверките на Мерцедесите, БМВ - тат, Аудитата и големите къщи на някой цигани, щото както и тази съвестна " българска " гражданка заявява, че някой от тях се занимават с проституция, или това са потенциалните гласоподавателите на ББ и спрямо тях нищо ?
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата