Д. Александров: „Топлофикация-Шумен“ трябва да се обяви за приватизация
Димитър Александров, Сн.: Архив
„Топлофикация-Шумен“ трябва да се подложи на нова открита и ясна процедура за приватизация. Това заяви в предването „Десетият град“ областният управител на Шумен Димитър Александров. Той бе категоричен, че няма решение от страна на държавата или каквото и да било споразумение за прехвърлянето на собствеността на дружеството в полза на общината. „В тази връзка са съвсем прибързани каквито и да било дебати за евентуално публично-частно партньорство по отношение на парното на Шумен между общината и някакъв частен субект“, допълни още Александров. Според областният управител министър Трайчо Трайков също вижда бъдещето за „Топлофикация – Шумен“ единствено чрез провеждането на открита приватизационна процедура.
ШУМ.БГ
104415
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Преди г-н Александров да говори за ТЕЦ-Шумен, нека да разучи как стават нещата. Да разучи кога и какво може да говори, кога и как може да помогне на съгражданите си, а не да се крие в кабинета си. Да действа когато му е времето, а не да се оправдава какво бил направил/ненаправил 2 седмици, след като Костов го изпаревари.
Да се информира за причините, методиката и съгласователният режим за газификацията на Шумен, да не говори съвършенни глупости. Да си изпълни задълженията като Областен управител на Шумен, той знае за какво говоря.
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Засега неуспешно. Този е по-смешен от кмета.
666
Трябва да се смени инж. Иван Кунев, за да може следващия трезво, отговорно и компетентно да проведе процедурата.
до анонимен
Не виждам пиански торбички под очите
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Преди г-н Александров да говори за ТЕЦ-Шумен, нека да разучи как стават нещата. Да разучи кога и какво може да говори, кога и как може да помогне на съгражданите си, а не да се крие в кабинета си. Да действа когато му е времето, а не да се оправдава какво бил направил/ненаправил 2 седмици, след като Костов го изпаревари.
Да се информира за причините, методиката и съгласователният режим за газификацията на Шумен, да не говори съвършенни глупости. Да си изпълни задълженията като Областен управител на Шумен, той знае за какво говоря.
Иван
Общинските съветници и депутатите ще кажат ли нещо по темата?
Мария
Изперка народа-само себе си харесват и се кефят да коментират висшестоящите!
Не се крийте зад ШУМ.БГ, ами идете и говорете по проблемите щом сте компетентни.
newinnia
Ei momche dokoga shte te chakame s towa parno, ako mislish da rabotish raboti, ako ne aide na selo!!!