Димитър Дъбов участва в конгреса на партия Единна Русия
Димитър Дъбов, Сн.: Архив
Народният представител от Шумен и член на Националния съвет на БСП Димитър Дъбов ще участва в двудневния конгрес на партия Единна Русия, който започва днес в Санкт Петербург. Това съобщиха от пресцентъра на БСП. В конгреса участие ще вземат и председателят на столетницата Сергей Станишев, както и членът на Изпълнителното бюро на Националния съвет на БСП Кристиан Вигенин.
Утре, в рамките на конгреса, ще се проведе конференция на тема “Социалната отговорност на партиите по време на криза”. Предвидено е изказване пред форума да направи експремиерът на България Сергей Станишев, информираха още от пресцентъра на БСП.
ШУМ.БГ
77611
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
ей гербери що мълчите за вдигането на акциза за алкохола - новината е вече доста старичка, а нещо не я виждам в шум бгето или си филтрирате новините ааааа хахахаха
Комуняги до кога ще пишете във форумите?Така ли няма капка съвест във вас и не се скриете някъде от срам за винаги.Вие разбихте България и пак продължавате
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Коко
Браво, добре е че имаме видни граждани които да представят общината ни на такива важни международни форуми. Успех.
и аз
Нормално е Станишев и Вегенин да представят БСП на Конгреса на Единна Росия, но какво ще търси там Дъбов? Само пари да харчи!
123
Комунярските клетки все още действат в България
Ракия
ей гербери що мълчите за вдигането на акциза за алкохола - новината е вече доста старичка, а нещо не я виждам в шум бгето или си филтрирате новините ааааа хахахаха
Пешеходец
Че отиват няма лошо,лошото е че ще се върнат.
ей
Ей, гербери - кво правят тиа вашите
Дянков ходи и лаже
Бойко след него се мъчи да маже
123
Комуняги до кога ще пишете във форумите?Така ли няма капка съвест във вас и не се скриете някъде от срам за винаги.Вие разбихте България и пак продължавате
:)
До всички заслепени от ГЕРБ- Кой е СТЕНЛИ?