Георги Колев: Нямах притеснения за решението на съда
Георги Колев
„Нямах никакви притеснения за решението на съда. Спокойствието ми го даваше чистотата на избора в Шумен“, каза за ШУМ.БГ народният представител Георги Колев, потърсен за коментар на решението на Конституционния съд да отхвърли жалбата на ГЕРБ за маьоритарния вот в Шуменско.
„Всеки трезвомислещ човек разбира, че 666 гласа не е никак малка разлика, но е нормално всеки, когато загуби избори, да има претенции. Каквото и да беше решението, аз щях да го приема, защото съм наясно, че депутатството е временно явление“, каза Колев. Той подчерта, че неговата кариера и път са други и те са свързани с Шуменския университет.
„Всеки, влязъл в политиката, рано или късно се измърсява, аз не съм политик, аз съм парламентарист. С политика се занимават хора, които или избиват някакви комплекси или не могат да се реализират професионално“, добави народният представител.
ШУМ.БГ
Нямам висще образование. Не се притеснявайте не съм си купил диплома, но защо Вие всички на които той ви е дал дипломи го плюете.Защо не казвате , че същият
наскоро е взел 10 диплома и е най младият професор в България. Защо това не го оценявате и вие присъствали ли сте като му дават пари или само злобеете. Завист човешка
за Колев е валидна една житейска истина---след мен е потоп,познавам го от 25год.болните му амбиции,желанието му-на всяка цена и всичко,,,в това няма лошо,лошото е че български професор с доказани знаниа,с отговорен пост в обществото тръгна на вариант политика,,вместо да работи за доброто име на университета,вместо да гради авторитет на вуза чрез знаещти и можещи преподаватели и студенти,той стана парламентарист (не депутат)и то от ДПС.
всички в града знаем за неговите болни амбиции,но на практика те не са болни а много здрави и реални.Жалко че много са малко хората които могат да кажат 2-3 хубави думи за него,,,а може би той си го заслужава.Мисля че следващият ректор на Шуменски университет ще е той,,,и тогава--абсулвентите ще се снимат за спомен вместо с тоги и шалчета,,,само в фесове на главите.
Това което е декларирал Георги Колев не е всичко.Прокуратурата трябва да се самосезира за имотното му състояние.Младият професор е ли възможно само с професорската заплата и малките кредити да обезпечи финансово толкова много имоти?Мисля ,че е вложил доста недекларирани доходи и е ползвал финансови потоци с необявен произход.
Стига сте злобяли за Георги Колев! Той е един изключително дисциплиниран, целенасочен, умен и амбициосен човек! Който може, може!Защо му завиждате? Направете и вие това, което той прави! Ама то акъл трябва, постоянство трябва. Какво лошо има да реализираш целите си една след друга, браво на него!Изключително интелигентен, културен и възпитам човек, доказан спортист от младежка възраст, и спортните медали ли си е купил на времето? Спрете с тези оплювки, стига с тази типична българска черта да плюем успелите.
Оставете го човека на мира и спокойствие, престанете да злобеете срещу него. Професор Колев е природно интелегентен, умен и кадърен човек. Евала му правя и му желая да е жив и здрав и да радва електората си с неговите постижения и чара, който притежава.
Коментари
123
Нямам висще образование. Не се притеснявайте не съм си купил диплома, но защо Вие всички на които той ви е дал дипломи го плюете.Защо не казвате , че същият
наскоро е взел 10 диплома и е най младият професор в България. Защо това не го оценявате и вие присъствали ли сте като му дават пари или само злобеете. Завист човешка
mila
за Колев е валидна една житейска истина---след мен е потоп,познавам го от 25год.болните му амбиции,желанието му-на всяка цена и всичко,,,в това няма лошо,лошото е че български професор с доказани знаниа,с отговорен пост в обществото тръгна на вариант политика,,вместо да работи за доброто име на университета,вместо да гради авторитет на вуза чрез знаещти и можещи преподаватели и студенти,той стана парламентарист (не депутат)и то от ДПС.
всички в града знаем за неговите болни амбиции,но на практика те не са болни а много здрави и реални.Жалко че много са малко хората които могат да кажат 2-3 хубави думи за него,,,а може би той си го заслужава.Мисля че следващият ректор на Шуменски университет ще е той,,,и тогава--абсулвентите ще се снимат за спомен вместо с тоги и шалчета,,,само в фесове на главите.
321
Да е викал някого от нас ? Не!
Ние сами ли отиваме при него да ни помага и после защо го плюем не знам?!
Някого да е викал от нас
КУКУ
НЯМА ДА ГО РОВЯТ ЗА 10те МАГАЗИНА ЩОТО ТИЯ ДЕТО ТРЯБВА ДА РОВЯТ ТОЙ ГИ Е ИЗУЧИЛ/ДИПЛОМИРАЛ/!!!ХА ХА ХА
Иван
Ами който го може-го може,приятелю!!!!Който не го може-ей тука си разтяга разни лукумчета !!!
познат
Това което е декларирал Георги Колев не е всичко.Прокуратурата трябва да се самосезира за имотното му състояние.Младият професор е ли възможно само с професорската заплата и малките кредити да обезпечи финансово толкова много имоти?Мисля ,че е вложил доста недекларирани доходи и е ползвал финансови потоци с необявен произход.
мнение
Стига сте злобяли за Георги Колев! Той е един изключително дисциплиниран, целенасочен, умен и амбициосен човек! Който може, може!Защо му завиждате? Направете и вие това, което той прави! Ама то акъл трябва, постоянство трябва. Какво лошо има да реализираш целите си една след друга, браво на него!Изключително интелигентен, културен и възпитам човек, доказан спортист от младежка възраст, и спортните медали ли си е купил на времето? Спрете с тези оплювки, стига с тази типична българска черта да плюем успелите.
Иван
Напълно съгласен съм!Наистина човешката злоба няма граница!!!Аман от комплексари!!!
депесарката
Оставете го човека на мира и спокойствие, престанете да злобеете срещу него. Професор Колев е природно интелегентен, умен и кадърен човек. Евала му правя и му желая да е жив и здрав и да радва електората си с неговите постижения и чара, който притежава.